Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fura az, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura az, hogy 20 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

A minap azt hallottam, hogy ki hallott már olyat, hogy egy fiú 18 évesen az, még ha nem is néz ki jól.

Ekkora csak nyeltem, hogy én nem vagyok csúnyának számon tartva mégis 20 évesen jött el az idő. Utána egyébként már rendszeres lett, szóval nem érzem, hogy annyi mindendenbol kimaradtam volna, sokszor így sincs kedvem csinálni.



2020. márc. 27. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább az a fura, hogy 20 évesen ilyen hülyeségekkel foglalkozol. Semmivel sem különbek az ilyen "bölcsességek", mint a horoszkóp.
2020. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én meg 28 évesen! Na és akkor mi van? 😅
2020. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Húúúú és ha 20 évesen veszítetted el akkor mi van, jön és letartóztat az FBI? Ha te most jól érzed magad akkor nem számít mikor veszítetted el, éld az életed és ne mások okoskodásaival foglalkozz. Speciel én 19 évesen veszítettem el, majdnem 20 éves voltam már, s azóta... nem írom le nem akarok hetvenkedni :)
2020. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem fura
2020. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hááát eléggé furcsa... 2. téged már nem is minősitelek neked van egy kis sötétség agyban...
2020. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a ciki, ha 18 éves korod felett veszíted el, hanem ha 14 éves korod alatt. Ezt valami versenynek hiszed, vagy mi?
2020. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván megvolt az oka. Valami szégyenlősség, szorongás, válogatósság... Ennyi, de erre ne kelljen már kérdést kiírni. Te ismered magad, hogy nyomi vagy, vagy nem vagy nyomi.
2020. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Én 19 vagyok, csaj, s nem pörgök annyira ezen a szűz-nem szűz témán, mint a 18-22 éves srácok...


16 éves korom óta nem érdekel, hogy mások mit gondolnak/mondanak. 20 évesen már te is el kellene juss arra a szintre.

2020. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!