Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maszturbálás és/vagy segédeszk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás és/vagy segédeszköz függő csajok, nők, milyen gyakran szoktátok, milyen játékszerrel, van partneretek vagy sziglin éltek?

Figyelt kérdés
Kielégülsz partnerrel is vagy az kevésbé élvezetes számodra? Keresel egyáltalán partnert vagy elvagy magaddal? Milyen a beállítottságod? Fallikus segédeszköz méretét tekintve növeled az élvezet miatt, vagy elég egy átlagos a kellemes masztizáshoz? Ha van, ill. szokott lenni partnered, vele is használsz segédeszközt? Magadhoz nyúlsz szeretkezés közben, hogy jobb legyen?

2020. márc. 29. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nejem masztifüggő! Nem írogat ide tehát csak én mesélhetek. Imádja a szexet! Okos, tanult vonzó, jófej csaj. El is vettem feleségül. :-)

Egyszerüen nem unja meg a szexet. Egy gyengéje van. Nem tud éjjel ébren lenni. koránfekvő típus. Viszont reggel is nagyon szeret szexelni! Sokszor ébreszt szexel. Imádok arra kelni, hogy szo.ja a dákóm vagy éppen ráül az arcomra! :-) Sokat masztizik. Amikor nem érünk rá együtt lenni akkor majdnem minden nap önkielégít akár többször is. Elmondása alapján a rekordja egy nap alatt kb. 10 masztizás. Én három műszakban dolgozok nem egyszer 12-14 órát, így sokszor van otthon nélkülem.

A játékszereket együtt is szoktuk használni.

2020. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat mellett is szükségem van egy kis “énidőre” szeretek időnként magamhoz nyúlni, teljesen balanszba hoz. Ilyenkor van hogy 3x is elmegyek. Szeretkezésnél is van, hogy rásegítek anélkül csak ritkán sikerül.
2020. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!