Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt mondta nekem anno a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nekem anno a barátom amikor összejöttünk hogy ugye velem vesztette el, és mai nap folyamán egy komplikált story alapján kiderült, hogy nem én vagyok? Az első

Figyelt kérdés
Szerintetek miért hazudta azt hogy velem vesztette el?

2020. márc. 30. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom nem akart beégni, hogy pár lökés után kakukk volt...
2020. márc. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

na most akkor te vagy a nő és az a baj hogy a barátod nem veled volt elsőnek? neki te voltál az első?

na ha jól értettem akkor teljesen tanácstalan vagyok...! általában fiuk inkább azt mondják hogy már volt holott még sosem volt ":D kérdezd meg tőle

2020. márc. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem pedig annyira jó volt páromnak, hogy nem hitte el, hogy ő volt nekem az első. Leéltünk 6 év házasságot együtt, úgy, hogy soha nem hitte el. Bemesélte magának, hogy biztos volt előtte valakim, akivel szexeltem is. Barátnőm volt, de nem volt köztünk szex. Valóban nejem volt az első számomra. De ezt a marhaságot ráhagytam.
2020. márc. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért, hogy ne legyél féltékeny, hogy valaki volt előtted...


Én kissé idegenkednék egy ilyen megbízhatatlan sráctól...

2020. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nagyon szeretik ezt hallani.
2020. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!