Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs orgazmusom! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, eddig 4 fiúval voltam, jelenleg párom van, akivel egy éve vagyunk együtt. Soh eddigi életemben szex útján nem volt orgazmusom, kézzel nem tudok maszturbálni, viszont kb 12 éves korom óta vízsugárral élvezek.

A barátom nem tudja, hogy soha nem megyek el, eljátszom mindig. Mit tegyek?



2020. márc. 31. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ideje szervezni egy közös zuhanyzást.
2020. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez maradjon is így a továbbiakban!

Saját érdekedben!

Vagy tanulj meg elélvezni igazából, vagy hazudj neki tovább.

Ja, és szégyelld magad, amiért végig átvered!!

2020. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha megjátszod az orgazmust akkor honnan a fszból tudja mi a jó neked.

Jó lenne ha szex közben mondanàd mit hogyan szeretsz.

2020. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
#2 nek igaza van, nem azt mondom, hogy dobnálak... de ez baromi nagy érvágás, hogy ilyet hazudsz neki. Tuti nem tudnék hozzád érni egy hónapig, ha ez kiderülne. Ha neked van ehhez gyomrod, akkor gratulálok
2020. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sok mindent próbáltam már.. senkivel nem mentem el még, nem csak vele.. nagyon szeretem de sajnos nem tudok neki segíteni abban hogy mitől mennék el, mert már ott tartok, hogy ötletem sincs. nagyon szeretem és nem akarom bántani, ezért hazudok neki
2020. márc. 31. 22:38
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Minek kel eljátcani? 😯😯 2020 ban sem megy a kommunikáció?
2020. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szép dolog, h hazudsz erről a barátodnak. Amíg ő azt hiszi, h tudja h mi kell neked, és mindig orgazmust tud neked okozni, addig te kielégületlen maradsz.

Ha magadnak sem tudsz orgazmust okozni akk lehet h nem vagy képes rá. Vannak páran akinek nincs semmilyen orgazmusa

2020. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló pózban sem? Nekem úgy mindig összejön
2020. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Igaz még nem voltam senkivel,de nekem sehogy sem megy egyedül,még vízsugárral sem,szóval te szerencsésebb vagy nálam.😂😂

24L

2020. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Az erős vízsugàr érzèketlenné tette a csikódat a finom ingerekre. Erősebb stimulációra van szüksèged. Vegyél egy erős vibrátort, vagy elektromos fogkefèt nyomj a csiklódhoz dugás közben. Tuti a siker.
2020. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!