Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van szexuális igényem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szexuális igényem, ha el akarom fojtani, és egyébként se tudok elélvezni, és nem is okoz az önkielégítés olyan kellemes érzést? 18/L

Figyelt kérdés

A családom három generációval ezelőtt sem volt vallásos, legalábbis apai ágon biztos nem, tehát nem ezért nem szexelek.


Óvodás koromban eldöntöttem, bár akkor még csak gyermeki szinten, hogy mindent szerelemben, szerelmemmel, első párkapcsolatban. Nem vágyom görcsösen kapcsolatra, hogy csakazértis legyen, ezért nem is volt még, és ezt egyáltalán nem bánom, sokáig nem is voltam érett, mert volt ezer más lelki és nem lelki probléma, ami lekötött, amiben a fiú téma volt az legkisebb gond az életben.


Gondolom, van valamilyen blokkom, amiért nem tudok elélvezni, ezért az erre való igényemet is elfojtom, mert semmire nem megyek. Szexelni pedig majd párkapcsolatban.


Hogy lehet ez, hogy egyszerre működök normálisan és abnormálisan azáltal, hogy elélvezni nem tudok, igazán jó érzést sem okoz az önkielégítés, mégis belül a hiányérzet erősen izzik?


Köszönöm annak, aki végigolvasta. ^^'



2020. ápr. 1. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen hiányérzet izzik erősen? Mire vágysz?
2020. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Roppant egyszerű, azért mert még nem tanultad meg, hogy elegitsd ki magad, attól még egészséges emberként igényled a szexualitást.

Én azt mondom tanulgasd a tested,és el fog majd élvezni, aztán ha lesz partnered majd ő megoldja az orgazmus kérdésed.


33/F

2020. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, én végig olvastam.

Nekem az jött le, hogy mást akar a tested és mást az agyad.

A tested megérett a szexre, és igényli azt (teljesen normális!), ugyanakkor lelkileg valamilyen ismeretlen indíttatás hatására elzárkózik a szextől! Mert az, hogy nem tudsz elélvezni, az nyilván agyi elutasításra történik.

Szerintem menj el orvoshoz, mert te magad nem fogod tudni feloldozni magad! Kimaradsz a csodálatos fiatalkori szexuális élményekből, és sebzett leszel továbbra is!

Pedig nincs jobb egy jó orgazmusnál! (Esetleg kettő!)

2020. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb 13 éves koromban kezdtem el maszturbálni, azóta tart ez a dolog. Rengeteg oldalt, fórumot olvastam el. Az egyik, már nem tudom, mi volt a neve, megnyugtatott viszonylag sokáig, hogy nem megy, mert kezdő vagyok, nem ismerem a testem, senkinek nem megy hamar, próbálkozni kell, stb. Aztán amikor már hónapok, év telt el, évek teltek el, változatlanul sikertelenül, akkor az optimizmusom eltűnt a vágyott orgazmussal együtt a semmibe.


Ezzel csak azt akarom megszülni, hogy rengeteg időt fordítottam erre, és nem kényszeresen, hogy legyen végre orgazmus. Oké, voltak időszakok, mikor ez volt, de hát ennyi idő után szerintem későn is jött az ideiglenes agybaj.


Olvastam a pszichológia részét is, miért nem sikerül, de akárhogyan néztem, minden oldalról, nem találtam olyan "támadási felületet", ami ezt megmagyarázhatja, életem ezen intim részét. Soha nem volt tiltva a szex, sőt, apám meg is mondta, csináljam csak, csak akkor felelősségtelejen, és ha gond lenne, reméli van közöttünk annyira jó kapcsolat, hogy rögtön szólok neki. Tehát egyáltalán nem társul negatív élményként semmi.

2020. ápr. 1. 02:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csikló orgazmusra szinte minden nő képes, csak nem mindenkinek sikerül náluk elérni, még olyan is van elég sűrűn, hogy magukat sem tudják kielégíteni, de attól még képesek lennének rá.
2020. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet hogy a technikaval van a baj?
2020. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

amugy megint más ugy maszturbálni hogy szűz vagy és vsak csikló izgatás vagy és megint más ha szűz vagy és mindenfélét feldugsz magadnak! ha már száz vagy ne egy fogkeve vagy hajkefe szakítsa át a szűzhártyát hanem az akivel együtt leszel ha már romantikáról áradozol...!

általában ugy okkal könnyebb (csikló simogatás) szűz hártyád is ép marad elsőnek fogod megtapasztalni a bemenetet...


amugy ha valós vagy... akkor kicsit elég furi vagy...

de gondolom bőven vannak még ilyen lányok (mármint akik tényleg várnak az igazira)

2020. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnos valódi vagyok, ez az egyik problémám. 😅
2020. ápr. 4. 11:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem dildokkal csinálod meg nem dugod fel magadnak az öklöd akkor nincs gond....!
2020. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!