Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet bírni szex nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bírni szex nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem kamu kérdés nő vagyok 30 éves . Csak előre mondom nos emberek vagyunk szükségeteink vannak de ugyebár van ez a vírus helyzet jelenleg én betartom dolgokat nem járkálok el, de hiányzik szex na....szerintetek kb ez meddig huzódik el ez a vírus?


2020. ápr. 4. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyre nehezebben,már a falat kaparom.
2020. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogyansem.
2020. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is nehezen birom :/
2020. ápr. 4. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok, még csak nem is beszéltem nővel 7 percnél tovább életembe, max. érettségi szóbelin a tanárnőkkel.


Úgy vagyok vele, hogy nem kell belekóstólni és nem fog hiányozni.

2020. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nős vagyok:) simán ki lehet bírni. Gondolom vagyunk így egy páran, sajnos. Az asszony már rég nem akar szexelni. Legalábbis velem:) már beletörődtem.
2020. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elfoglalod magad mással, akkor elég jól lehet bírni.

Én már 3 hete bírom.

L

2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 évesen még szűz vagyok, szóval vírus nélkül is nehezen, mert sajnos jól működök, de az önkielégítés nem opció. 😂 Na nem baj, tartom magam a párkapcsolathoz, hogy majd akkor. :D
2020. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Siman, nem gond. Aszketa vagyok :)


35F incel

2020. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!