Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen okai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen okai lehetnek annak, ha egy lány csak szexre kell nektek? Külső/belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem illik hozzám, nem ő életem szerelme, az pont elég ok.
2020. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy nem passzolunk, nem tetszik külsőre, de pinája neki is van, amibe be lehet tolni
2020. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam így csinálni. De volt, akivel majdnem, mert iszonyúan jó alakja volt. Viszont idősebb is volt tőlem, meg nem teljesen azonos világnézet, meg kicsit "veszélyes fajta" csajnak tűnt. Vele max lefeküdtem volna egyszer.
2020. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy öltözik es viselkedik mint egy qurva! Ha egy perverz magamutogató, ha nincs bennünk semmi közös (habár akkor szerintem ő is tisztában van hogy ez csak egyszerű szex volt vagy csak alkalmi dolog)
2020. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell egy csaj csak szexre, ha nem tud mást nyújtani.
2020. ápr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy nem csak szexet akarok tőle illetve azt, hogy nem akarok vele párkapcsolatot nem zárják ki egymást.
2020. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!