Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekudjek a legjobb barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete múltkor ittunk a legjobb fiú barátommal, és ő berugott de én nem. És rám mozdult részegen csokolgatta a nyakam, fogdosott a combomhoz nyúlt majd egyre feljebb a noiesegemhez de nem hagytam és visszautasitotam. De nagyon kívántam és jól esett volna de nem tettem meg mert féltem hoyg mi lesz ha megteszem. Lassan 2 éve vagyunk baratok már volt köztünk csók. Ő biszexualis.

2020. ápr. 6. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy,akarod-e vagy sem.
2020. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az ő viselkedéséből úgy tetszik, hogy nem lenne ellenére... ha te is akarod, ne hagyd ki!
2020. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért számít, hogy ő biszex?

Ha nem megy a barátságotok rovására, akkor feküdj le vele.

2020. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le vele,úgyse lehet most mást csinálni.
2020. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írod, te is akartad volna, ő meg nyilvánvalóan akarta volna, akkor nem értem hol a probléma.... Valószínűleg mindketten elfojtott érzelmeket tápláltok egymás iránt, amit az alkohol csak a felszínre hozott. Ennyi :)
2020. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtem már le legjobb lány barátommal, és a mai napig szoros baráti kapcsolat van köztünk, nem romlott meg haesetleg ettől félnél. Ha mind a 2 fél akarja akkor hajrá. Itt már csak azt kellene eldöntened, h vártok a következő italozásig vagy csak sziplán rámászol az első alkalommal
2020. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért tesznek fel ilyen kérdést a nők? :D

Nem értem...


Persze, mit vesztesz?

2020. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy elfogadod-e a biszex beállítottságát. Mit akarsz tőle: tartós kapcsolatként, szexpartnerként, barátként, élettársként?

Ha italgőzös, akkor nem ajánlom a szexet, mert nem tudhatod, hogyan viselkedik. Csak józan fejjel!

Ffi.

2020. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ki tidja kiknek a valagaban jart kik jartak az övében , te kockazatod egy fertőzés .
2020. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő szeretné, ha te is szeretnéd, akkor hajrá :)
2020. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!