Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, házibulikban pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, házibulikban pl fordult már elő veletek, hogy véletlenül mások előtt csináltátok? Izgat titeket, ha esetleg látnak? F/26

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem fordul elő velük. Ha kefélnek is biztos nem mások előtt teszik amikor mindenkinél telefon van és felveheti... 26/F
2020. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha szexelek nem mások előtt fogok.
2020. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szoptam más előtt 20/l
2020. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem viszont szoptam nar hazibukiba
2020. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon részegek voltunk, és behatolás nem volt. Csak pokróc alatt egymáson fetrengés, csók stb. Kampingeztünk, ott voltak még úgy huszan. Senki se nagyon foglalkozott velünk.

L23

2020. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szoptam és megláttak
2020. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Medencepartin általában izgis dolgok történnek a vízben...
2020. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosogató vagy fürdéshez használt szivaccsal, általában zuhanyzás közben, nem mindig kényelmes de ha jól eltalálom szerintem van olyan mint egy mű vagina. Még nagyon rég az angoltanárnőm hangjára mert képem az nem volt róla.
2020. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!