Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok és soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok és soha nem volt barátnőm, ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Rettenetesen nyomasztónak érzem a minden napjaimat, telik az idő és még nem volt senkim, a barátikörömben mindenkinek megvan a párja és akárhova megyünk én ott állok egyedül.. nem érzem magam egy élhetetelen emberenk :D igen is büszke vagyok az eddigi 20 évemre szinte minden vágyamat álmomat teljesíteni tudtam, csak hát nem éppen érzem sajnos teljesnek..Ami még engem nagyon aggaszt az az hogy a lányok nem izgatnak olyan intenzíven mint ahogy másokat egyszerűen nem nézek hátra nyálcsorgatva mint egyesek és ebben még azis a kiborító hogy ezt lássák rajtam és hát már kaptam meg nem egyszer a kérdést hogy "ugyen nem vagy bu..?".

Voltak kétségbe esett probálkozásaim fesztiválokon bulikban flörtöltem hölgyekkel voltak csókok egykét kisseb gesztus de egyszerűen semmi nem éreztem azt a másokáltal leírt csodálatos érzést és ez megijeszt.. nemtudom hogy mitgondoljak de már elégerősen a depreszió fenyeget..



2020. ápr. 8. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet meleg vagy:D de mire vered? Ha nokre all fel akkor semmi baj, nem mindenki erez kesztetest, h vadul osember modjara bamuljon meg minden not aki kicsit is szep. En se teszem, megse vagyok homar.
2020. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Érzelmi vonzódásod soha nem volt senki felé? Esetleg valami hormonvizsgálatra is elmehetnél, hátha onnan kapsz egy kis segítséget. (Ha téged ennyire zavar) De ha meleg lennél, akkor már rég észrevehették volna a barátaid ha úgy nézel egy srácra (így vagy úgy ha belefeledkezik valakinek a bámulásába az ember meglátszik rajta) Szoktál képeket nézegetni hölgyekről? Volt már hogy azt érezted valakinek a láttán hogy "hű ez de attraktív" vagy zavarba jöttél már valakinek a közelségére? Elidőztél valakinek az ajkának/nyakának a bámulásával? Apróbb dolgokban is ott vannak ezek a dolgok, amiket észrevehettél. Az hogy nem volt még barátnőd, nem azt jelenti hogy kevesebb vagy, egyszerűen nem erőltetsz olyat amiben nem érzed magad jól. Szerintem szánalmasabb ha nem valódi a szerelem, csak neki a gyeplőt oszt' hajrá az ágyba. Én pl képtelen lennék olyannal lefeküdni akivel nincs érzelmi kötődésem, legalábbis nem éreztem soha késztetést egyéjszakás kalandra.

Kicsit lealázó lehet ezt hallani, de a hormontermelés borzasztóan beleszól az ember személyiségébe, közérzetébe. A téli depresszió leggyakoribb oka is a vitaminhiány, és mégis milyen letargiába képes esni az ember ilyen piti dolog miatt.

De azt is jegyezd meg, hogy nem kényszeríthet a környezeted arra hogy szeress olyan dolgot amit nem érzel át. Én pl szívesen kipróbálnám milyen az azonos nemhez vonzódni, milyen érzés? Eltér-e attól ahogyan rápirulok valaki mozdulatára, nemére jellemző szemvillanására? Sosem tudom meg, mert nem érzem azt a fajta vonzalmat ami ellenkező nemmel rávinne egy ágyba bújásra.

Mellesleg ebben a "20 év és egy komoly kapcsolatod se volt" dologban inkább az intelligencia és tartás játszik szerepet. Próbálkozol, mégsem hazudtolod meg magad azért hogy a környezeted jobbnal lásson a saját értékrendje szerint ami inkább becsülendő mint lenézendő.

2020. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!