Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a nemi identitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a nemi identitásom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már maga a kérdés hülyén hangzik, de egy ideje már megkérdőjelezem a nemi identitásom. Női testbe születtem, de ha neten megismerek valakit(arc nélkül), egyre többször mondom azt, hogy fiú vagyok, mert ezt jobbnak érzem és valahogy a személyiségemre is jobban passzol. Néha otthon "beöltöztem"fiúnak, de nem gyakran mert a szüleim homofóbok. Szexuális orientációm biszexuális, de a fiúxfiú párosítás jobban vonz. Roleplayezem, lány karakterként nem tudnám elképzelni magam. Egy kapcsolatom volt azonos neművel ott én voltam a dominánsabb, meg sajnos mostanában a srácokkal is mert elég töketlen egyedekkel hozott össze a sors, de ezek pont emiatt nem is tartottak sokáig. Nem érzek arra késztetést (még), hogy műtéttel változtassak a nememen, de azért néha jól esik férfiként gondolni magamra, úgy öltözni stb.Ti mit gondoltok erről?


(Valószínűleg lényegtelen információ de írni szoktam és ugye ilyenkor egy csomó lélek próbál egy elmében megférnk, valamint még egy rész infó, volt egy betegségem, ami miatt lefogytam majdnem 10kg-ot, a kimondottan nőies testrészeimmel még azóta sem sikerült megbékélnem, a combjaim formája kimondottan zavar és valamiért az is kellemetlenül zavarba hou, ha valaki megdícséri a mellem)


Köszönöm, hogy végigolvastad



2020. ápr. 10. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Jók a melleid cica. Mutasd meg képen. Ha átműtöd nagad, sem leszel férfi soha. Te nő vagy fogadd el. Küldj magadról képet.
2020. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszíves, mellesleg BISZEXUÁLIS VAGYOK (ami egy szexualitás) és ezt nem kérdőjelezem meg, a nemi identitásomat viszont igen.
2020. ápr. 10. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Ennél nem lehet értelmesebb választ adni. Soha ebben az életben nem leszel férfi. Ha harminc műtéted lesz, akkor sem.
2020. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem lesz jobb semmi, ha felcímkézed magad :) próbáld meg elfogadni magad és törekedni a boldogságra. Talán egy kis idő segít, hogy jobban eligazodj.
2020. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Az első két válaszolót ignoráld kérlek. Ha úgy döntesz, hogy férfiként akarsz élni, igen is teljes jogú férfivé válhatsz és nincs ezzel semmi gond.

Ugyan én nem fogok semmi konkrétat mondani, mert ezt kérdést majd magadnak kellesz megválaszolnod. Egyedüli tanácsom, hogy kezdj el élni úgy, ahogy jól esik, leszarva a társadalom véleményét és ha egy idő után nem érzed "magadénak" a tested, akkor akár változtasd meg.

Az a fontos, hogy boldog legyél!

2020. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, hallottál e már a non-binary kifejezésről, de amíg nem érzed biztosnak magadat, és kérdéseid vannak az identitásoddal kapcsolatban, viszont szeretnéd megnevezni a dolgokat, esetleg mondhatod ezt is. A lényege az, hogy nem sorolod be magadat egyik nembe se. Kinézhetsz "fiúsan" vagy "lányosan" is,de nem sorolod magad egyikhez se. Itthon nehéz így érvényesülni és kibontakozni emberileg, (lásd a kedves első kommentelőt)de neked lehet jobb lesz. Ettől függetlenül akármit választasz, a lényeg hogy Te boldog legyél, és igenis ha úgy van, orvosok is diagnosztizálhatnak transzneműséggel, tehát ha női testbe születtél, még nem biztos hogy az vagy. Bármilyen műtétet végeztetnél, gondold át jól előtte, mert nagy változást tud hozni az életedben.

Ezen kívül simán kikérheted szakember segítségét, és kérlek ne érts félre, nem azt mondom hogy baj van veled, hanem hogy például az én gondommal is sokat segített, és egyáltalán nem szégyen elmenni. (nem tudom eléggé kihangsúlyozni, hogy nem agymosásra célzok, mert baj lenne veled, hanem egy külső, hozzáértő segítségre, aki ténylegesen tud javítani a helyzeteden, hogy jobban érezd magad.)

Szóval bármit is csinálsz, az a lényeg, hogy neked jó legyen. :)

2020. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja 6. jól írja itt csak 2választ,kommentet kapsz támogatót és elutasítót de igazán segitőt nemigazán. Jó lenne tudni mióta érzed magad férfinek,korod.

Én azt javasolnám,hogy ha van lehetőséged elsőkörben otthon a 4fal közt legyél férfi.

Ha azt stabil pár kapcsoattal tudod túrbozni az mégjobb. Ez is segithet abban, hogy dülöre juss a nem váltással kapcsolatban.

2020. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen hová fajul ez a világ. Egy nőnek testképzavarok van és mindjárt gratulál neki, hogy ő férfi. Soha nem válhatsz ellenkező neművé még akkor sem ha megcsonkitják a testedet. Keress fel egy szakembert, majd ő segít.
2020. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

tudom, hogy nem friss a kérdésed kiírása, de ha van kedved, írj rám, van némi tapasztalatom ilyen kérdésekben, lévén én is hasonlón mentem keresztül, csak fordított kiindulásból (én biológiailag fiú vagyok)

2020. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!