Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostituáltak akik most a járvány miatt szabin vannak, vajon mit csinálhatnak?

Figyelt kérdés

A 2 legnagyobb oldalról, a hirdetők fele már szabadságra ment... A 2. legnagyobb oldalon nagyon sokan ki is írták, hogy a járvány végéig.


Szerintetek addig mit csinálnak? Elmennek valahova dolgozni? Hova és mit?

Vagy ennyi félretett pénzzel rendelkeznek?


Nekem eddig az volt az elképzelésem, hogy aki állandó jelleggel prosti, az megszokott egy bizonyos életszínvonalat, melyből nem nagyon tud lejebb adni, és ezért nem szál ki sosem, vagy szinte sosem...


Én nem veszem igénybe a szolgáltatásaikat, de azért már 8 éve figyelem az oldalt és van jópár állandó hirdető...


Lehet, hogy inkább karrier kategóriába kellett volna írnom a kérdést, de a téma felnőtt jellege miatt, inkább szándékosan ide írtam...



2020. ápr. 13. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem eddig az volt az elképzelésem, hogy aki állandó jelleggel prosti, az megszokott egy bizonyos életszínvonalat, melyből nem nagyon tud lejjebb adni, és ezért nem szál ki sosem, vagy szinte sosem"


Lehet, hogy megszokott egy állandó életszínvonalat, de aki nagyon régóta csinálja ott már megvan számára egy bizonyos ügyfélköre akik rendszeresen járnak hozzá. Szóval gondolom ilyenkor lehet csak olyan vendégeket fogad. Illetve aki nem nagyon zokni fejben annak biztos, hogy van félretett pénze ebből, ha utána számolsz. Egy nap, ha van minimum 4-5 vendége az 50-70 ezer forint/nap.

2020. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Igazad van. De ez egy örök probléma, ezzel kapcsolatban, hogy mi laikusok -vagy legalábbis én- nem tudhatjuk, hogy valójában mennyit keresnek... Ugyanis sokan azt hírdetik, hogy maximum nap 3 vendéget fogadnak.

Lehet hogy igaz, lehet hogy kamu.

Nyílván, ha az a 3 vendég egy teljes órára megy, akkor az sem egy rossz összeg/nap, akkor sem hogyha mondjuk átlag alatti órabérért dolgozik a hölgy, mondjuk 15 ezerért és extra sincs... Akkor is az legalább 45 ezer/ nap, ami nagyon sok, ha alkalmazotti fizuhoz hasonlítjuk.

De vajon hány bapon dolgoznak egy hónapban?

2020. ápr. 13. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Sokan tovább dolgoznak, és sokan áttértek a webcamra.
2020. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert, ha csak 10-15 napot egy hónapban és mudjuk katáznak is, akkor azért az nem annyira óriási összeg...

Meg kell fizetni a lakbért is, legalábbis szerintem a legtöbben nem a saját ingatlanjukban dolgoznak (ha van nekik olyan egyáltalán)...

Vannak befektetéseik, mint márkás szexi fehérneműk, stb.

És mindezek mellett mindig kell a legújabb iphone, stb.


Azok, akik meg futószallag szerűen dolgoznak és fogadnak vendégeket, szerintem kerítővel is "rendelkeznek", aki elviszi a pénz egy jelentős részét... Mondjuk Ők valószínüleg meg nem adóznak.

2020. ápr. 13. 16:59
 5/9 A kérdező kommentje:

#3. Igen, de 50-60% konkrétan inaktív lett vagy teljesen levette a hírdetését.

Viszont azért jönnek új hirdetők is.

A legnagyobb oldalon 1-2 hónapja még 1100 hirdető volt. Ma Budapesten van 460, összesen az országban pedig 790.

De tegnap, meg azelőtt pl. 600-ig is lement.

2020. ápr. 13. 17:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyílván ebben az ünnepek is közrejátszhattak.
2020. ápr. 13. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ujjazzák magukat hogy "fitten" tartsák a puncit meg a popsit mert 2 hónap múlva hirtelen behatolás lesz! 😂😂😂😂
2020. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne annyi penzuk, hogy gond nelkul kibirjak par honapig otthon?
2020. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bringásjoci ***** válasza:
Rosszak vagytok!
2020. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!