Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félnél belemenni olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnél belemenni olyan pasival kapcsolatba, aki korábban részt vett többször gangbang szexben?

Figyelt kérdés

Mármint ha tudnád róla. Esetleg időközben kiderül róla még ismerkedés alatt...

34/F



2020. ápr. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem félnék. De mivel ez taszít engem, így kapcsolat nem lenne belőle.
2020. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne különösebben csak mellettem ne vegyen részt ilyenben
2020. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nem lenne belőle
2020. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy nem járnék vele .
2020. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem félnék, hanem undorodnék.


Egy ilyen férfival nem egymást keressük, az biztos.

2020. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, az, hogy előttem mit tett az az ő dolga !

Mindenkinek van múltja, van ki letagadja, van ki elmondja :)

2020. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem is érdekelne különösebben, csak engem ne akarjon bevonni ilyesmibe a későbbiekben.
2020. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok bro' mint te, de úgy vagyok vele... Hogy nem akarnék vele gangbangbe menni, swingerbe, privát partyra ettől még valószínűleg igen ha nyitott rá, de nem erőltetném ha minden más klappol. Ugyanakkor ha teljesen konzervatív és vadul fújjol hogy neki nem kell "perverz", nagyon konzervatív a felfogása a szex terén akkor eleve nem akarnék vele kapcsolatot.

Egyszerűen azért mert akkora a szakadék a felfogásunk, a szexualitásunk között hogy minek erőltetni ami amúgy sem menne.


Az ember azt keresi, azzal lesz kiegyensúlyozott kapcsolata aki hasonlít hozzá (szexben is), nem pedig azt akivel a "világnézete" ég és föld.

2020. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

Igaz.

Kíváncsi lennék, hogy van-e olyan nő, aki olyan kapcsolatra utazik, ahol mehet a többes szex... :)

2020. ápr. 17. 16:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!