Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek kell kezdeményezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményezni? Hogyan kell jól pettingelni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy, hogy ki kezdi.

Bármit lehet, ami mindkettőtöknek jól esik.

Kézzel, szájjal, nyelvel lehet bármit, a megfelelő tisztálkodás után.

Arra vigyázzatok, hogy a férfi nemi szervről ne kerüljön még a kezetek közvetítésével sem ondó a női nemi szervbe!!

2007. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
Az előzö személy aki elöttem írt elég tájékozatlan mert erről már tanultam és tudom is ha az ondó a levegőre kerül azzonal elhalnak benne a dolgok amitől terhes lehetnél utána miután(h a tanárnőmet idézzem)levegő érte ha kiskanállal helyeznék utána beléd fel akkor se lennél terhes csak ha benned van és ugy..
2007. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy a mesterséges megtermékenyítés területén dolgozók nem a te tanárnődnél tanultak, kedves előttem szóló!

A spermiumok élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra. Vaginában: néhány óra. A méhnyakban 7 nap. A levegőn (függ a melegtől, szárazságtól stb.) 4-24 óra. A férfi testben 1 hónap.


A kérdésre a válasz...

kezdeményzhet bármelyikőrök. Nincs kőbe vésve, hogy a fiúnak kell. Sok férfi felizgat ha a nő kezdeményez mert az olyan "kurvás" :) sok pasi meg nem szereti mert jobban kedveli ha ő a domináns.

A jó petting pedig az amiben mindketten feloldódtok. Ahol bátran, gátlástalanul tudod simogatni, becézgetni és izgatni a másikat és te is élvezed amit a másik csinál. Olyan mint egy jó szeretkezés csak nincs behatolás. Mármint a pénisz nem hatol a hüvelybe. Más dolog hatolhat... :)) de érdekes módon ha egy pénisz alakú vibrátor hatol bele, azt már nem nevezzük pettingnek. És ha a pénisz nem a vagiába hanem az ánuszba hatol, azt sem. De ha a szájba, azt igen. Szóval... nehéz ezeket korrektül szétválogatni.

Érezzétek jól magatokat és egymást. Ez a lényeg!! :):)

2007. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!