Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ha szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha szexpartner kereső oldalon írna valaki, hogy komoly kapcsolatot keres, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy pasi, aki szeretne olyan barátnőt magának, akivel az átlagosnál nyitottabbak lennének szex terén, ezért olyan helyen keres komoly kapcsolatot.

Mi lenne a reakciótok?



2020. ápr. 21. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el chatelni. Ismerkedni. Aztán majd úgyis meglátjátok. A platform akár mindegy is lehet.
2020. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőként mondom kiakasztó h felnőtt nők ilyen oldalon keresnek komoly kapcsolatot. Lehet én vagyok a hülye de tudtommal azért szextárskereső a neve mert mindenki szexet akar csak max más formában. Tinder talán ez alol a kivétel mert az mindkettőre használható. Ha meg valaki tényleg komoly kapcsolatot akar ne feltétlenül neten kezdje el. 23/N
2020. ápr. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rengeteg ilyen nő van szexpartner kereső oldalakon. Mikor rákérdeztem, hogy miért itt, akkor azt írta, hogy egy kapcsolatban fontos a szex. Ami kb bullshit, mert attól még nem lesz társkereső.

Olyan is van, aki fent van és neki áll feljebb ha rá mersz írni.

2020. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!