Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy létezik hogy nem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik hogy nem sikerül elmennem G pont strimulálása esetén?

Figyelt kérdés

Élvezem és izgató nagyon,többször éreztem hogy orgazmus közelben vagyok, és folyttam erősebben gyorsabban de eddig egyszer sem sikerült elmennem, látszólag pedig minden tökéletes

...



2020. ápr. 25. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld ki partnerrel akkor lehet könnyebben jön :)


Mondok két okot amúgy:

- lehet nincs hüvelyi orgazmusod, sok nőnek nincs, de attól még élvezik a d.gást is csak kell a csikló ingerlése is a csúcshoz;

- túlságosan rágörcsölsz. Az orgazmus olyan mint pillangó a réten, ha elkezded hadonászva kergetni akkor elillan, ha csak gyönyörködsz benne akkor előbb-utóbb odaröppen a virágodra. Ne kergesd el a pillangót, csak élvezd a reptét!

2020. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszítsd meg a làbad és fojtsd vissza a lélegzeted ;)
2020. ápr. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ne valtoztasd az utemet ha erzed h jon

2. Lazulj bele

3. Ne akard csak elvezd

2020. ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASegélyember ***** válasza:

1

Te mindig ezzel a pillangoval jössz?

2020. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HutOfBabaYaga ***** válasza:
Te hányszor fogsz erre rákérdezni?
2020. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!