Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen, lányok/nők?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy nem feküdtem még le senkivel, csak ujjazni szoktam magam. Mikor jobban megismertem magam, rájöttem, hogy ritka teremtmény vagyok, egy óra alatt képes voltam több, mint 10 orgazmusra. Ezek nagyon intenzívek voltak, konkrétan úszott tőlem a szoba. Viszont mióta volt egy felfázásom, nem nagyon tudok elélvezni, vagy ha el is élvezek, akkor pár csepp az egész. Eléggé bánt a dolog, kevésbé is élvezem. Igazából az a kérdésem, hogy ehhez az egészhez lehet köze a felfázásomnak? Egyáltalán képes leszek bármikor is arra, amire előtte? :(

2020. ápr. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szűz lányok nem nagyon ujjazzák ám magukat kisfiam. Én legalábbis nem tettem soha amíg szűz voltam. Miért nem tanulsz inkább???
2020. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem tetted:D én azt bánom, hogy eddig vártam vele.
2020. ápr. 27. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 nem ertek egyet. En is ujjaztam magam mikor meg szuz voltam. Megismertem a sajat testem mielott pasival fekudtem volna le.

Sajnos a kerdesre nem tudok valaszolni, nem tudom hogy osszefugg-e.

2020. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A noi orgazmus nem leben tocsogast jelent, hanem a huvelyizmok eroteljes osszerandulasait. Es ennek felfazashoz nincsen koze. Fejben van, ami kell hozza, nem ferfi vagy. Hacsak nem.
2020. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nő lennél tudnád,hogy a női orgazmust nem cseppekben mérjük.A hüvelyizom ritmikusan húzódik össze.Nyilván lehetsz nedves közben,de azért az nem csöpög,meg nem lehet benne lubickolni...felfázáshoz meg nincs köze
2020. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, illetve lány. Legyen izomösszehúzódás az orgazmus, ettől függetlenül nekem eddig mindig sok folyadékkal járt ez az egész, és jó érzés volt. Akkor nincs köze a felfázáshoz, de azóta nem volt olyan orgazmusom, mint előtte.
2020. ápr. 27. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, köze lehet hozzá. Menj el nőgyógyászhoz/urológushoz!
2020. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!