Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a nők akik szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik szeretőt tartanak vagy harmadikat keresnek amiatt, mert a párjuk intim adottsága nem megfelelő számukra, nem szoktatok beleszeretni abba a férfibe aki ki tud elégíteni titeket?

Figyelt kérdés
Nem szerettek bele, mert "kezelitek" a helyzetet, vagy beleszerettek, de titkoljátok, vagy az újjal akartatok inkább kapcsolatot?

2020. ápr. 28. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 2 év kapcsolat után lett “szeretőm”. Igazából megismerkedésünk óta erős vonzalmat éreztem iránta, ezért is mentem bele a találkába. Akkoriban már alig volt valami köztem és a párom közt, havonta egy együttlét volt a megszokott. Ez a pali pedig kapóra jött. Tőle megkaptam azt, amire vágytam nőként.

Igazából beleszerettem, mai napig vele vagyok és szerelmesebb vagyok, mint valaha. Csak sajnos akkoriban gyava voltam kilépni a kapcsolatomból és inkább szeretőt tartottam, minthogy szakítsak vele.

2020. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nonamenickname ***** válasza:
70%
Elég sok módszer van a szexuális együttlét felturbózására. Szomorúnak tartom hogy neked a megcsalás jutott az eszedbe és tanácsot is kérsz ehhez. Nem tudom mit szólna a párod hozzá, de nem hiszem hogy tetszene neki. Gondolom fordított helyzetben te sem örülnél ha más nőt nyalna ki majd menne haza és csókolna meg téged azzal a szájjal.
2020. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
temirőlbeszélsz?
2020. ápr. 28. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg arról beszél, hogy nem gerinces dolog megcsalni a párod.
2020. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Senkit nem csalok meg, engem hívnak harmadiknak, emiatt kérdeztem.
2020. ápr. 28. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Direkt olyat keresek, akivel eselytelen valos kapcsolat. Ebben az esetben harminc evvel fiatalabbat jelent. Ez kizart dolog, hogy tobbre is vezethetne, pedig fizikai vonzalom van kolcsonosen.
2020. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!