Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számítt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számítt már abnormális napi önkielégítésnek?

Figyelt kérdés
tehát mi számítt már napi sok önkielégítésnek ami túl megy minden határon már ami már nem normális??
2020. ápr. 29. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a kóros ha elveszi az időt mas dolgokrol, sport, baratok? tanulas, munka, marmint ha inkább a hokit választod ezek helyett

Ameg megvan az egyensúly verheted napi 3X is nem gàz szerintem

Én us napi 2X kiverem, neha 3X is de mellette sportolok, tanulok, baratokkal vagyok es baratnom most jelenleg nincs, de volt mar

2020. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
jah az még a jobbik eset ha volt
2020. ápr. 29. 15:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet számokban kifejezni, az az abnormális, hogyha rámegy a munkád, a sulid, a párkapcsolatod, a barátaiddal, a családoddal való kapcsolatod, stb. a dologra, mert ahelyett, hogy azokkal foglalkoznál, inkább önkielégítesz.
2020. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!