Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek, ha a barátnőtöknek szőrös a combja? Zavaró vagy semleges?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Jó, lehet bele kapaszkodni szex közben.
2020. máj. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Minél jobban, annál zavaróbb. Talán így a legpontosabb a megfogalmazásom. Főleg, ha látványos.
2020. máj. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a comb szőrös, az hormonális betegség lehet..
2020. máj. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Attól függ. Ha átlátszó és az se annyira észrevehető/nem annyira erős, akkor szerintem nem gond. Ha durvább a dolog, az annyira nem tetszetős.
2020. máj. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es tökéletesen leírta.
2020. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire, és milyen erős.

F

2020. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szeretném tudni, miért nulla pontos a válaszom azért, mert leírtam ha egy nőnek szőrös a combja akkor beteg?

Nyilván nem a kis szőke színű pihékre azonosul a kérdés, nálam legalábbis a szőr az nem pihe pl. Igenis annak a nőnek akinek rendes szőr van a combján az beteg. Agymosottak.

2020. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Számomra egyáltalán nem zavaró. A barátnőmé is szőrös.
2020. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Volt dolgom szőrös lábú nővel, alig tudtam élvezni. Folyton oda figyeltem és olyan érzés mintha egy pasival lettem volna. Akkor inkább már egy izmos nő mintsem egy szőrös.
2020. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. De csak emiatt nem szakítanék, inkább mindenben segítenék neki, hogy kíméletesen megszabaduljon tőle.
2020. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!