Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is van ilyen véleményen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen véleményen, vagy én vagyok régimódi?

Figyelt kérdés

Visszataszítónak találom azt, amikor egy lány/nő kipakolja a melleit/fenekét. Szerintem nem nőies. Ne így próbáljon egy nő lenyűgözni egy férfit hanem a természetével.


A másik meg az, hogy ha fiú barátnője kipakolja a testét akkor kit akar elcsábítani? A párja onnantól kezdve úgyis tisztában van a testi adottságaival. Miért jó az ha megbámulják? férfi társaim miért nem szóltok rá ilyenkor a barátnőitekre? Nem zavar hogy mindenki bámulja a csajotokat?

23/F



2020. máj. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Tőlem aztán nyugodtan kipakolhatja bármelyik lány azt ami van neki. Legalább van látnivaló. 😋
2020. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen igazad van abban, hogy ez nem egy megfelelő út a !normális férfiak eléréséhez. Viszont sok kangörcsös ösztönlénynek elég ennyi is.

Ha már van barátja a lánynak, valószínűleg nem elég neki egyetlen ember visszajelzése és emiatt merítkezik a faszverők lájkjaiból.

2020. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én azt gondolom hogy nem mindegy hogyan. Ha közönséges,kilóg a segge a p**csanadrágból vagy a fél melle kint van, az gáz, közönséges.

De ezt meg lehet oldani úgy is hogy ízléses legyen, szolid de mégis egy kicsit szexi. Mi nők szerintem elsősorban magunknak, ill. egymásnak öltözünk. Ez nem is feltétlen a pasiknak szól hogy nézzed mekkora mellem van, hanem önmagunknak akarunk tetszeni és kicsit egótuningolni ha épp azt érezzük hogy "le vagyunk eresztve". Ha megnézik az embert az jó érzés. Neked is jól esik gondolom pasiként ha a csajok rajtad legeltetik a szemüket picit.

Csak vannak akik (sokan) átesnek a ló túloldalára.

2020. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én is ezt gondolom, de nem ilyen hozzáállással. Nem azért vagy régimódi, mert ilyen véleménnyel vagy, hanem ahogyan hangoztatod. Neked egyszerűen ne legyen közöd ilyen nőkhöz, és probléma megoldva. Én megbeszélem az ilyesmit négyszemközt személyesebb ismerősökkel, hogy nekem mi az ami okés, és mi az ami nem, de nem vetem meg azokat, akiknek máshogyan jó. Nem díjazom a prostikat sem, de nem hangoztatom, hogy milyen undorító már, mert nekem van egy saját életem, nézetem, nekik meg más. Elfogadás, ez a kulcsszó. Tanuljuk meg elfogadni az embereket, és ne legyen közünk ahhoz, amihez nem muszáj, és így szépen elférünk egymás mellett. Érdekes, de ki lehet szűrni már az elején azt, hogy egy nő milyen.

Ha te úgy ismerkedtél meg vele, hogy még szingli, és akkor is kipakolt ezt-azt, akkor számíts rá, hogy ez sok mindent elárul róla, és melletted sem fog sokat változni. Aki meg olyan konzervatív, és tényleg a személyisége fogott meg, az nagy eséllyel melletted sem fog hirtelen átpártolni a másik táborba. Bár mindig vannak kivételek, de érted a lényeget.

2020. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nekem meg mindig is bejött, ha van látnivaló. A belső értékeiből, szellemi értékeiből, tudásából, stb. senkinek se von le szemernyit sem.

Nagyon szeretem, amikor a párom vonzó és szexi szerelésben van, akár otthon, akár máshol. Mert bejön, tetszik, imádom, elcsábít, meghódít újra és újra, sohasem fogom megunni. Ez van, nem pusztán barátok vagyunk, a testi vonzalom, a külső is fontos.

Az, hogy más férfiak megnézik, nem zavar, amíg nem bunkó módon teszik. Valószínűleg hoz egy kis napfényt az amúgy elég unalmas és szürke napjaikba. Ugyanígy állok ahhoz, ha más nőt látok merész szerelésben: nem vagyok bunkó, tolakodó, végképp nem veszem jelzésnek vagy szándéknak, egyszerűen örülök, hogy futólag megcsodálhattam egy vonzó nő formáit, ennyi.

2020. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító. Hosszú évtizedek óta elfogadott dolog, hogy a nők kipakolják a ciciket, akár az öregebb, sok éve házas hölgyek is. Akinek van amit, az kiteszi, és kész, nem feltétlenül azért, hogy téged elcssábítson. 24f
2020. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!