Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legrosszabb szexuális élménye?

Figyelt kérdés
Mi történt? Kort és nemet is írhattok.

2020. máj. 12. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Vadul szeretkeztünk a párommal misszionárius pózban. És vadulás hevében kicsúszott, és ugye ilyenkor ha az ember lendületben van, nem lehet azonnal megállni. Szóval nem a megfelelő lyukba sikerült visszatalálni. 😟😣
2020. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legrosszabb... Amikor egy pár találkozás után összegabalyodtam 20 évesen egy majdnem 40 éves férfival aki végig figyelmes volt, de egyszercsak elpattant valami és lefogott és az övével elfenekelt, úgy, hogy nyoma maradt. Ez is volt a találkozás egyik célja, de nem állt le, mikor kértem. Aztán otthagyott. Azóta elvett egy velem egyidős lányt. Életem legrosszabb és legfélelmetesebb élménye. Már feldolgoztam, minden oké, nem kell sajnálni:)
2020. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

20f Nekem az orális szex része volt kellemetlen a dolognak.

Szegény barátnőm majdnem megfulladt. A kelleténél is jobban toltam a szájába. Azt hogy közben hányszor mente el nem tudom

2020. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rosszul orálozott, hogy szinte fájt, vagyis fájt is, lelankadtam teljesen, és én lettem lenézve.
2020. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan egy aktust nem tudnék felhozni, de az exemmel elég rossz volt a szex, pedig én türelmes voltam...


Nem volt kedve felizgatni rendesen, az előjáték nála annyi volt, hogy megpuszilgatta a vállamat.

Ha szóltam, hogy kicsit kényeztessen, akkor durván dörzsölte a szeméremajkaimat (ezt is nagy duzzogva), ha meg ne adj' isten felhoztam az orált (oda-vissza természetesen, én is akartam neki csinálni, úgy az igazi, mert jó kemény lesz + a nyál a legjobb síkostó) akkor csak a szemét forgatta. Azt se nagyon engedte, hogy megfogjam a farkát, ha felállt neki akkor egyből rakta volna be.

Ha nem tudtam elélvezni, és megkértem egy kis utójátékra, akkor elkezdett velem veszekedni, hogy ő fáradt, hagyjam békén. :D

Ez mind azért volt, mert meg volt róla győződve, hogy attól hogy az átlagnál nagyobb a farka, egy szexisten az ágyban, már attól tocsognom kellett volna és 5x elélvezni, hogy belém rakta. Halálosan sértette az egóját, mert szólni merészeltem, hogy nekem ennyi nem elég, úgyhogy a csattanó, hogy ő csalt meg engem. :D

2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kegyetlen milyen emberek vannak...
2020. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
1 perces szex. Nem bírta sokáig a pasi.
2020. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Elsőre tán a legrosszabbnak tűnt... aztán csak azért is rákaptam. :)

Direkt kib**ós-megcsalós kapcsolatnak indult.

Mondván, a lány azért akart félre...ni, mert a pasija már nem hajlandó hozzányúlni az orgazmuskészsége miatt. Ettől többet nem mondott el.

Jó, legyen, belementem.

Idő, hely egyeztetve, és durrbele. Már amikor nyaltam, úgy 2 perc után reszketve élvezett. És nem megjátszotta.

Aztán beleültettem. Talán kettőt-hármat mozdult, és még nagyobbat "ment". Ennek hatására persze én is. De valami iszonyú sokat.

Feküdtünk kicsit egymás mellett, majd síri hangon megszólal:

-Na látod, a F. ezért nem akar már dugni velem, mert unja, hogy akármit csinál, 2 percen belül durranok.

...én mondjuk kihasználtam rendesen. :) Egy aktuson belül a második (azaz harmadik, a nyalást nem számolva) orgazmusa... huhhh. Isteni volt.

És mindezek mellett olyan nedves volt, hogy folyt. Ez meg főképp a gyengém.

Szóval igen, először tényleg a legrosszabb volt. Mert ugye nem közölte, hogy mi az ábra. Csak hogy a barátja félre... és most ő is. csakazért is.

2020. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Már amikor nyaltam, úgy 2 perc után reszketve élvezett. És nem megjátszotta." Thug life.
2020. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor életem első szerelmével volt egy búcsúszex, mielőtt külföldre költözött. Átkozottul éreztem magam. :(

30F

2020. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!