Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa ha valaki 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa ha valaki 30 évesen is szűz és még a csókig sem jutott el ??

Figyelt kérdés
Illetve mi lehet szerintetek a fő oka neki???
2020. máj. 15. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon furcsa, és maximálisan önbizalom hiány és valami miatt kialakult gátlás miatt lehet.
2020. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha akkor az már nagyon furcsa és szerinted 28 évesen???
2020. máj. 15. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
25 felett mindenképpen. Normális esetben 16 év felett mindenkinek van igénye már testi kapcsolatra , flörtre és ismerkedésre, a kíváncsiság mindenképpen hajt. Ha pedig ezt 28 évesen sem sikerül osszehozni annak oka van. Miért kérdezed?
2020. máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idõsen még a csókon sincs túl, ott valami igen el van cseszve. Egy kontrollmániás szülõ vagy egyéb trauma állhat a háttérben. Önbizalomhiány? Esetleg irgalmatlanul ronda az illetõ.
2020. máj. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szokatlannak mondanám. Több minden lehet az oka, nem feltétlenül az, hogy az illető senkinek se kell az égvilágon (ha ettől tartasz).
2020. máj. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy szűz az egy dolog, de hogy még csók sem volt, az már azért el gondolkódtatt hogy miért is.

F

2020. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 28 éves leszek pár héten belül és még a csókig sem jutottam sem szex nem volt
2020. máj. 15. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tudatosan vagyok még 28 évesen is szűz (és még egy árva csók sem volt, bezony!), mert már kamaszként megundorodtam az emberektől. Alig várom, hogy megöregedjek, eltakarodhassak nyugdíjba, bevágjam magam egy hintaszékbe és többet szóba se kelljen állnom egy emberfajzattal se! Nemhogy még közösüljek egy nősténnyel vagy egyáltalán bárkivel! (de talán a legjobb az lenne, ha kapnék idő előtt egy infarktust!)
2020. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát akkor te sem vagy valami életvidám
2020. máj. 19. 11:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!