Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit hogy csináljak első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hogy csináljak első alkalommal?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem mi az amit tudnom kene (lány vagyok) mielőtt oda jutunk?Ugyanis a barátommal beszéltük hogy megtörténne szombaton mivel ott alszik nála! Mennyire fog fájni ha tudom magamról hogy nagyon szűk vagyok,erről figyelmeztessem? (Ő már nem szűz)Adnatok tippeket, infokat amik igazán fontosak lehetnek?

2020. máj. 15. 01:07
 1/8 anonim válasza:
8%

Ömleni fog a vér

1 alma meg 3 kacsa/F

2020. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha itt kérdezed az baj.
2020. máj. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmi extra mint amivel amúgy randira készülnél, higiénia, feldobsz valami csinosat ÉS a lehető legjobban próbálod magad elengedni, nem rágörcsölni, nem stresszelni magad rajta, hanem élvezni a pillanatot. Minél inkább rágörcsölsz annál nagyobb a valószínűsége, hogy nem lesz jó, mert nem fogod tudni magad elengedni (tudat alatt összeszorítod a hüvelyizmodat).

Extra tipp: szexi fehérnemű (érezze tetszeni akarsz), s tegyél be egy tartalék csomag óvszert (hátha máshol maradt amit megvett).

2020. máj. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nahh hat nalam az elso elott felmerult par kerdes ami talan nalad is, szoval ilyen tippeket tudok adni:


•Fehernemu mindegy milyen, nem kell csiokes legyen csak legyem tiszta es passzoljon a melltartodhoz.


•A fajas volt akinek kicsi volt, nekem szemelyszerint elegge fajt es vereztem is, nem brutalisan de azert latszott. Emiatt egy torcsit magatok ala rakhattok vagy egy olyan lepedot \ruha anyagot amit nem feltetek. Es lehet hogy masnap is fogsz verezni ez normalis ne aggidj, sot hallottam olyat is hogy a ciklusodra is befolyassal lehet, szoval no para ha valtozik valami😊.


•kezdemenyezest tobbnyire a fiu szokta, de az is lehet hogy nem egybol szexelni akar hanem csak oralozni \pettingelni. Bar gondolom ezen mar tul vagy a masfel ev alatt...


•Amm az hogy szörös vagy nem szörös en nem tudom megmondani(ahogy pettingnel szoktatok), de en szemelyszerint mindig borotvaltam ed ez mindenkinek tetszett eddig, baratnoim is igy csinaljak, tehat ezt ajanlom (ovatosan borotvaval es esetleg tukorrel).


•elelvezni lehet nem fogsz, ehhez össze kell szokni es vannak akik huvelyi orgazmust nem tudnak megelni csak csiklosat. Szoval mindkét esetben normalis, a lenyeg hogy elvezd amit csinaltok, bar elsore par percig fajni fog, parod ovatos legyen lassan tolja be majd varjon kicsit es csak utana kezdjen el mozogni benned.Illetve a fajdalom fugg attol hogy mennyire vagy szűk es a srac mekkora merettel rendelkezik.


•mit vigyel? Fogkefet vizet es zsepit (az oral miatt is ajanlott obliteskent xd) , pizsamának jo lesz egy polo es egy rovidnaci, az szexi tud lenni, meg hat terveid szerint ugyis lekerul majd. Egy fesut reggelre es ruhat masnapra.Nem tudom mennyire vagy sminkelos, de ajanlott a szemfesteket es szempillaspiralt igy az elso szexnel elkerulni (hisz a fajdalomtol par konnycsepp kiszokhet vagy szex kozben leizzadhatod) szoval a sminkkel csak ovatosan banj.


•elso poznak a misszionarust ajanlja mindenki en is tobbek kozott, mert abba konnyebb talan. Amm a misszionariuson kivul a kutyat ajanlanam, hisz akkor talan nagyobb szogben tud bejutni a parod. A lovaglo is jo lehetne, arra hogy szabalyozd a tempot es utemet VISZONT ha tartod magad a baratod folott comb izombol, valoszinu nem tudsz ugy elazulni es a huvelyed is osszebb szukulhet, szoval ezt csak kesobb ajnalom, de akkor istnei lesz az tutko.


A zavarod miatt pedig ne aggodj, szerintem aranyos tud lennk, bar vissza gondolva en akkor kinosan ereten magam miatta kicsit, de szerencsere a tenyleges behatolas elott jo par alkalommal pettingeltunk es oraloztunk igy a zavar nagy resze eltunt addigra boven.


Sok sikert es elvezd ki.


Ohh es majd el felejtettem ne takard semmidet, semmilyen pozban, legy magabiztos az mindig vejon a fiuknak 😉. Es hagyd hogy a ferfi iranyitson, ne sertsd meg a ferfiassagat, csak ha keri es ez a fetise, vannak sub fiuk is 😊.


Szoval ne felj kerdezni hogy neki hogy jo, bar mivel a te elso alkalmad igy valoszinu rad fog fokuszalni... Ajanlom neki xd


Sok elvezetet.


19 L

2020. máj. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es nagyon korrekt ès precìz amit leìrtál.

Sok sikert kèrdező.

Magadad add ès közösen èlvezzètek az egyūtlètet.

Azután leìrhatnád persze nem rèszletesen hogy sikerūlt.

2020. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon parázol, esetleg igyatok előtte valamit. Persze nem csatak részegre, csak annyit, hogy oldja picit a gátlásokat..

Esetleg beszéljétek meg, hogy behatolás ne legyen, csak petting, az is nagyon izgató tud lenni, pl. játékosan simogatja a puncid a farkával. Ha pedig annyira felizgulsz majd ezektől, akkor hagyd tovább történni a dolgokat!

2020. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es jól leírta. Még annyit tennék hozzá, hogy legyetek biztosak abban, hogy zavartalanul tudtok kettesben lenni. Semmi nem tudja úgy tönkre tenni a hangulatot, mint egy szülő, aki kopogtat az ajtón.
2020. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaki írta hogy írjam le hogy ment.Egyébként minden okes volt kicsit fajt meg nem volt elsőnek olyan jó érzés de aztán egyre jobb lett😊Kösz a sok segítséget!
2020. máj. 18. 22:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!