Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akár kapcsolat elején, akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akár kapcsolat elején, akár együttélésnél, hogy történik a spontán szex "higiéniai szempontból"?

Figyelt kérdés

Már többször olvastam itt, hogy szex előtt mindig mindenki tisztálkodik, ami számomra is természetes, de mi van a spontán szexszel? Mármint főleg a kapcsolat elején, amikor még csak átmész a másikhoz, de nem feltétlen alszol ott. Oké, fürdesz előtte, de ha délután 4kor mész át, este 8-9-10-re már mégse vagy olyan tiszta, főleg ha elmész közben vagy 3x pisilni is. Vagy ha meló után mész fel a másikhoz, akkor a reggeli/előző esti fürdés már pláne rég volt. Erre sok nőtől olvastam itt gyk-n, hogy gyors megtörli magát intim törlőkendővel. De mikor? Mármint, elkezdenek csókolózni, és mielőtt nagyon beindulnak a dolgok "bocsi, gyors kimegyek rendbeszedni magam" és feláll a táskájával és kivonult a fürdőszobába/modsóba? Vagy egyszer csak úgy gondolja, hogy áttörli magát, mert mi van ha nemsoká felforrósódik a hangulat?

Együttélésnél hasonló a dolog, elkezdtek csókolózni, és ha nem mostanság volt a fürdés, akkor mindkét fél elmegy gyors megmosni az alvázát?


Tudom, ez így hülye kérdés, de nem volt még olyan kapcsolatom, ahol az elején sok időt töltöttünk volna egymásnál és lett volna spontán szex, mert minden korábbi párommal a szülőknél éltünk, csak akkor szexeltünk, amikor már egymásnál is aludtunk, de ha a másiknál aludtunk, akkor meg vagy ott fürödtünk, vagy közvetlenül fürdés után mentünk csak át, így ez a tisztálkodás-kérdés nem merült fel.



2020. máj. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha munka után mész akkor azért illik tusolni előtte, mást nem ott. Ha vársz valaki akkor is be lehet állni egy pár percre a tus alá.


Egyébként meg teljesen spontán szexnél nyilvánvalóan nem mész el tusolni, de nem is kapsz lábrázást ha biz' van egy enyhe illata. Nem lesz bajod ha nem épp' frissen mosva csinálod (eleink sem tették), csak szimpla igényesség hogy ha van rá mód akkor fürdesz előtte.

2020. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki megmondani, hogy bocsi, de lezuhanyoznék egy hosszú munkanap után. Aztán lehet együtt is fürdeni. Nem kell nagyon szégyellósködni, ami utána jön, az úgysem arról szól.


És igen, ha érzem, hogy lesz valami, akkor mondom, hogy mentem pisilni és kicsit rendberakom magam.

2020. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eggyüttélésben. Mi, ha nem fürdéshez közel van spontán szex, akkor vagy nincs orál, vagy ha akarunk azt is, akkor gyorsan megmosakszunk a kérdéses területen. Bármennyire is megöli a spontaneitás hangulatát.
2020. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is együtt élünk, a spontán szex jellemzően nem orállal indul nálunk, így nem para az illat-helyzet. Ha meg mégis azzal kezdenénk, akkor igen, egy gyors öblítés, intim törlőkendőzés belefér, és akkor már elmegyünk előtte pisilni is. Nem lesz annyira spontán a dolog, de legalább nem kell azon aggódnunk, a párunknak milyen élményt nyújtunk szagügyileg, és azért mégis csak ez a fontosabb. Na meg miután (ismét) belelendülünk, már el is felejtődött az egész, szóval igazából mellékes, hogy volt-e előtte fél perc tisztálkodás.
2020. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi egy munkanap után is szoktunk kocsiban,ágyban. Én előtte megszoktam törölni,bár szereti az illatát. Párom farkának nincs semmi rossz illata egy húzós nap után sem,semmi pisi szag... nem tudom hogy csinálja,de bármikor bekapom,semmi rossz nincs benne. Engem picit zavar a saját illatom,de ő imádja. És smarolunk rendesen orál után...
2020. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!