Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruációm 2 napja van meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációm 2 napja van meg, együtt voltunk a barátommal és nem védekeztünk.. teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 23:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A kettes válaszoló meg válogathatná a szavait! Attól mert hogy valaki fel tesz egy kérdést az nem azt jelenti hogy hülye picsa.. Emberek vagyunk hibázhatunk.. Különben is a párom nem ragaszkodott a gumihoz
2020. máj. 18. 00:07
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok


Nem vagyok kíváncsi a privát üzeneteidre. Primitív kérdésre primitív válasz jár. Ennyit tudok mondani.


Sok sikert a gyerekhez

2020. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az hibázás, ha kiszakad a gumi. Az felelőtlenség, ha nem védekeztek. Ne keverd össze.

A párod könnyen beszél, nem ő lesz terhes. Aztán ha besikerül, szépen lelép...

2020. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Persze, tudom igazad van.. Én nem érzem magam hibásnak persze nyilván én is kellettem hozzá de én szóltam neki hogy védekezzünk! Amúgy igen az lenne amit mondtál
2020. máj. 18. 00:13
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Te,miért nem érzed magad hibásnak?Mindig kettőn áll a vásár,miért engedted neked lesz gázosabb ha teherbe esel,akkor már hiába mondod hogy nem én vagyok a hibás,nagyon is hibás vagy te is!
2020. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul időnként hogy időben elcsúsztatva több petesejt érik be egyszerre, szóval igen, simán teherbe lehet esni. Menses idején ugyanúgy kell védekezni!

Egyébként meg mi az hogy te szóltál hogy védekezzetek, te nem akartad a pasid meg azért is??? Akár megúszod a terhességet, akár nem keress másik pasit...

2020. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nálam van mindig a gumi minden egyes alkalommal mondom neki hogy használjuk mert azért van! Én nem érzem magam hibásnak! Ragaszkodott a kiszállásos módszernél, de most esze ágában sem volt.. Lehet most itt engem támadni! Nyugodtan! De ha még is terhes lettem az biztos hogy nem fogok abortuszra menni
2020. máj. 18. 00:27
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért állsz le vitázni velünk, ha neked így jó? A pasid egy barom, te meg felelőtlen vagy. Kezd el spórolni a gyerekre, aztán jól van.
2020. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom, csak fel tettem egy kérdést mert sok mindent olvastam a témában
2020. máj. 18. 00:32
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kifogás

Ha megdugott ès nem megerőszakolt, akkor ahhoz pont ugyanannyira kellettél.

Párod egy agyhalott. Te is.

Reménykedj, hogy nem kell abortuszra menned. Nem poén

2020. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!