Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha masszőrhöz megyek (fiúként)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha masszőrhöz megyek (fiúként) le kell vetkőzni teljesen? Nem ciki, ha feláll?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetekben mindig feláll, úgyhogy akik azt akarnák írni, hogy úgysem fog: De, fel fog!

2020. máj. 18. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2020. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, megszokta már a masszőr
2020. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt hozgy felallt es a masszor olyat csinallt tobbi priviben
2020. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a masszőr hozzá van ehhez szokva. voltam én sokat edzőtzábotrokban, sok sportmasszőrrel volt dolgom, tök mindegy h fiú vagy lány, teljesen természetesnek vette ha felállt, ugyanúgy csinálta a dolgát (és persze volt amelyik többet is ...)
2020. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha feláll a farok. Egyébként ha hason fekszel nem látja senki, max a masszázságyat nyomja nagyon a farkad. És ha férfi csinálja?! Nem azért áll fel, mert egy hapsi maszíroz téged, hanem bizony ha a combtövedhez érnek, az érzés okozza.
2020. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért áll fel. A tudattól áll fel, hogy más előtt vagyok meztelen. Nem különösebben izgat, de mégis ilyenkor mindig feláll.
2020. júl. 19. 17:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!