Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem lesz orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha nem lesz orgazmusom?

Figyelt kérdés

Párszor írtam már ide ki kérdéseket és mindig segítőkészek voltatok, szóval egy nagy kérdésemre is szeretnék válaszokat gyűjteni.

Tudom hogy sok lánynál/nőnél előfordul hogy nincsen orgazmusa aktus közben/után(idk)

Félek, hogyha eljön az idő és lefekszem valakivel akkor lehet én se tudom meg mi az az orgazmus, és ezt színlelni szokták. Na de mivel nekem ez az első lenne ezért hogyan kéne színlelnem?

Őszintén szólva nem szeretném színlelni, csak mégsem akarom hogy majd a párom azon kattogjon hogy nem volt elég jó az ágyban.

Mellesleg hogy hogy a nők nagy része nem képes az orgazmusra? (Nem tudom hogyan fejezzem ki magam)

19/l


Köszönöm előre is a privát üzeneteket de egyre se fogok válaszolni, gondoltam előre közlöm. ☺️



2020. máj. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne görcsölj ezen, mert tényleg nem lesz orgazmusod (Önbeteljesítő jóslatnak hívják). Lazulj el, élvezd a pillanatot!
2020. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Önkielégítéssel, vagy petting közben eljutsz az orgazmusig?
2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát már bocsánat, de aki színleli az orgazmust az meg is "érdemli" hogy ne legyen neki. A szexet örömből, azért csináljuk hogy jó legyen. Ne játszd meg magad, sem az orgazmust - az egyik legnagyobb illúzióromboló, többet árt mint használ. Inkább mond meg a pasidnak hogy csinálja, irányítsd, vezesd a kezét, a nyelvét.

Ha egyedül maszturbáció közben képes vagy a csúcsra jutni, akkor aktus közben is menni fog. Lehet nem elsőre, de ha összecsiszolódtok és elmondod a párodnak mit hogyan hogy neked jó legyen akkor menni fog.

2020. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem szabad szinlelni az orgazmust.

Azzal csak magadnak ártasz, mert a partner azt hiszi, hogy tök jó minden közben meg nem.

Egyébként ha az illető érti a dolgát, akkor csikló orgazmusod lesz, az biztos.

Hüvelyi nem mindenkinek sikerül,de csiklón keresztül igen, csak egy ügyes kéz/nyelv kell hozzá.

Szóval nyugi. 😌

F

2020. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Udv a klubban. Hat eve probalkozok orgazmust elerni magamnak, maig sikertelenul. Azt hiszem, en mar lemondtam errol... :/


18/l

2020. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell az önkielégítést. Ezáltal megismered a tested, önbizalmad is lesz. Légy türelmes önmagadhoz. Folyamatosan izgasd a csiklódat, ha nincs hatás ne add fel, ne hagyd abba, míg nem lesz eredménye. Akár film nézés, vagy olvasás közben folyamatosan bizergáld, maceráld a csiklódat és meglátod egyszer csak tutira beindulnak a dolgok és élvezni fogod, nedvesedsz, beindul az orgazmus meg sem tudod állítani. Ha ezt többször gyakorlod meglátod egyre rövidebb idő alatt felizgulsz.
2020. máj. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs orgazmusod olyan leszel, mint egy szexfüggő, mániákus. Sok ember ezt várja a nőktől azzal, hogy leszólják a maszturbációt. Az ilyen nő teljesen kikészíti a pasiját a hosszú menetekkel és a gyakori igényeivel.

Gyakorolni kell a masztit, ahogy előttem írják. Közben figyeld magad, mi az ami beindít és mi az ami lefékez. Játszadozzál kísérletezzél önmagaddal, próbálj ki minden praktikát. Számomra nincsen olyan, hogy perverz. Ezt a szót csak ártó szándékkal találták ki. Mindenkinek magának kell tudni mi a jó neki. Ne hagyd, hogy mások beleszóljanak az életedbe. A sikerhez merd adni önmagad!

2020. máj. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!