Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt gyakorin miért hiszik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin miért hiszik azt az emberek hogy mindenki bulizik és húsz éves kora alatt már szexel?

Figyelt kérdés

Én elmúltam már húsz éves réges rég inkább a harminchoz vagyok közel még sose voltam buliba és még szűz vagyok.

Nincs olyan barátom ismerősöm aki húsz éves kora előtt egyáltalám csókolózott volna nem hogy mást csinált.



#Szűz,tini,férfi,fiatal,
2020. máj. 20. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van, szal ezért.
2020. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen vesztettem el. Párom anno 17 évesen, nem velem. Barátnőm 16 évesen.

Nem bulizunk de szűk körben összejárunk

n23

2020. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Irigylem azokat akik ennyire fiatalon (16-20) vesztik el. Nálam önértékelési gond miatt tolódott ki 25-re. Akkor meg úgymond "kiváltottam" pénzért. Élveztem, nem is tagadom.

Ha lettek volna hozzám hasonló érdeklődésű barátaim (meg normálisan neveltek volna itthon) nyilván máshogy lett volna.

Lehet hogy falun/kisvárosban vagy ahol élsz a szülők prűden nevelik a gyerekeiket semmi életrevalóság semmi lázadás nincs. Vagy szar mintát látnak otthon. Amúgy is kb. a szülők cseszik el a gyerekeiket nagyrészt.

Szóval ilyen helyen laksz, így élnek a helyiek.

28F

2020. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Kedves hármas.

Nem pont ,hogy a családom az ellenkezője annak ami vagyok.

Én mindig tanulni akartam felfedezni a világot magamnak való voltam zenében is a klasszikusokat kedveltem.

Ők folyton lebeszéltek a tanulásról szerintük az baromság miért nem hagyom ott a sulit és inkább bulizkasak mint a tesom és ne tanuljak.

Nem sajnos nem voltak olyanok mint én pedig annyira szeretem volna,ha nem kiröhögnek az emelt matekért hanem leülnek velem tanulni.

2020. máj. 20. 14:41
 5/12 A kérdező kommentje:

Ők nem értik miért vagyok ilyen.

Sokáig barátaim se voltak mert nem olyan vagyok mint az átlag ,de végre találtam egy helyet ahol hozzám hasonlók vannak.

2020. máj. 20. 14:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Én szeretek ilyen lenni.
2020. máj. 20. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz ilyen lenni, akkor meg mit sirànkozol?

2es voltam

2020. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Semmi baj nincs veled ebből a szempontból. Lehet csak rossz közegben mozogsz. De mint írtad találtál hasonló embereket. Így lesz esélyed párt találni vagy szexelni. Valakinek a valakije csak felfigyel rád. Ha meg megunod a várakozást elmész egy szolgáltatóhoz. Nem kell mások fura életfelfogásával foglalkoznod.
2020. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Nagyon szépen köszönöm.

2020. máj. 20. 18:32
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Én is remélem megfelelő társoságba találok hozám hasolot.

Senkinek nem akarom a szolgáltatását igénybe venni szerelemből szeretnék valakivel lenni semmi másért nem.

2020. máj. 20. 18:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!