Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fétis, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétis, hogy nem kórosan felhízlalja, hanem inkább lefogyasztja egy férfi/nő a partnerét?

Figyelt kérdés

Szóval erről a feeder/feedee fétisről egyre gyakrabban hallok, de az ellenkezőjéről még sosem hallottam. Létezik valaki (akár innen), aki az ellenkező végletet képviseli, és minél vékonyabbnak akarja látni a párját?

(Én nem vagyok egyikben se benne, puszta kíváncsiság) 20N



2020. máj. 20. 13:36
A kérdező szavazást indított:
Én sem hallottam még ilyenről.
Én magam is ilyen vagyok.
Talalkoztam már hasonlóval.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ja, amikor az asszony lusta főzni.
2020. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így éheztetésnek hangzik:D

Én nem hiszem, hogy létezne, vagy legalábbis fenntartható lenne ilyen. Az evés - pláne ha finom a kaja - endorfint termel, azaz örömet okoz. Szóval azzal, hogy a feeder eteti a feedee-t, örömet okoz a feedee-nek is.

Az éhezés viszont biológiailag belénk van kódolva, hogy rossz, azaz nem nagyon lesz olyan ember, aki élvezné, hogy éhezik.


Tehát az előfordulhat, hogy létezik olyan ember, aki élvezi, ha éhezteti a másikat... ezt hívhatjuk szadistának, politikusnak, dominánska, ilyesmi.. De az már nem valószínű, hogy valaki élvezné azt, ha őt éheztetik. Persze ez alól is lehet kivétel, pl bizonyos testképzavarral párosított mentális problémákkal küzdő emberek (pl az anorexiások kövérnek hiszik magukat ezért fogyni akarnak bármi áron. De kétlem, hogy élveznék, ráadásul ez akár életveszélyes is lehet)

2020. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de ahogy a feeder úgy ez is az egészségre káros fétis.
2020. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

A fétisek sok esetben valami tabuból sarjadnak. Meghízni pedig elég "rossz dolog" nem csak orvosi értelemben, hanem társadalmilag is. Ezért jelenthet extra izgalmat az ilyen embereknek, ha a társadalmi normákkal szembemenve túl sokat esznek hogy hízzanak, vagy mást buzdítanak arra hogy így tegyen. Ezért most az h a túlsúlyos embereket lefogyasszák, az nem hiszem h fétisként megvetné a lábát, mert amúgy is mindenhol ezt hallod.

Az ilyen dolgok kultúránként változnak. Ha az általános szépségideál a testes nőket/férfiakat preferálná, akkor lehet pont fordítva lenne ez a fétis téma is. Míg egyes afrikai törzsekben az számít kívánatosnak ha testes az ember, így valószínűleg ők sosem kezelnék ezt fétisként.

2020. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Az éheztetéses téma az van, de szerintem te nem arra gondoltál.

4-es voltam

2020. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!