Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fantáziál valaki hasonlóról? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziál valaki hasonlóról? (Csiklandozás)

Figyelt kérdés

Csikifétises srác vagyok (szeretek csikizni, és csikizve lenni is) és sokszor fantáziálok arról hogy egy csikiző gépben vagyok ami megállás nélkül folyamatosan csikizi minden testrészemet. Full mesztelenül, esetleg szájpecekkel vagy bekötött szemmel lennék. Leginkább a csikizés szerelmeseihez szól a kérdésem, mert tudom hogy sok ember van akiknek ez nem jön be.

Fantáziál más is hasonlóról?

Nemet, kort írjatok! Hey


F



2020. máj. 20. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A pocim, és a köldököm csiklandozása kifejezetten izgat! :) 20/F
2020. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én talpon imádom a csikizést, adni-kapni egyaránt! :)
2020. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csikizni szeretek, főleg talpon.
2020. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én imádok csiklandozni és kapni is :D nem muszáj, hogy kötözős legyen, lehet akár ilyen kihívás is, hogy meddig bírja a másik vagy lehet akár bunyó is, amolyan birkózás. Nagyon felizgat!

20/F

2020. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csikizni szeretek másokat. Legjobban a hasat, de minden mást is imádok.
2020. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon imádok másokat csikizni hason, talpon és popsin is, de azzal sincs bajom ha engem is kínoznak ezzel.
2020. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rengetegszer gondoltam ebbe bele. Minden álmom egy ilyen gépben csikizve lenni, de ami még izgat, az, hogy a makkomat körömmel kínozzák. Privátban beszélünk? A vágyainkról.
2020. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is imádom a csikizést. Mondjuk én csak csikizni szeretek, de azt nagyon. Talpon a legjobb. Máshol nem olyan izgalmas a dolog.
2020. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek csikizni. Lányokat inkább, de a fiúk csikizésével sincs gondom.
2020. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!