Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok a kutyátok elött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a kutyátok elött gyakran vagytok meztelen?Teljesen közömbös neki mindig?

Figyelt kérdés
kutyás lányok

2020. máj. 21. 11:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
van olyan csajszi akinek belenyalt akar veletlenul is amikor nem figyelt oda?
2020. máj. 21. 14:01
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
A kutyák előszeretettel szeretik kinyalni az emberek SZÁJÁT miközben alszanak.
2020. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem a szájára gondoltam,de mindegy
2020. máj. 21. 14:05
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondod...
2020. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Egy kutya nem azonos a hormonoktól túltengő, napi 5- ször farkát követő kamasz fiúkkal...!
2020. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

Kutyàkat kèpzek, már 6 éve.

A kutya soha nem fog felizgulni egy emberre. A feromonok alapján jön izgalomba, ami egy szuka kutyának tüzeléskor és utána másfél hétig, a termékeny időszakban van. Embernek sosincs.

Úgyhogy nem, nem d*gok a kutyáimmal.

2020. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is szoktam meztelen lenni a kutyám előtt. Nem is értem, miért kéne szégyellnem magam előtte? Egyáltalán nem érdekli ha meztelen vagyok. Az ölelkezés viszont zavarja. Mindig nagyon féltékeny lesz, ha azt látja hogy más valakivel foglalkozom és nem őt simizem. Menhelyi kutyus és nagyon igényli a szeretetet, teljesen meg van veszve mikor hazajövök.
2020. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!