Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, nektek meztelenül melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek meztelenül melyik testrészeteket a legnehezebb felfedni, megmutatni egy férfinak? Mi az amitől tartotok pl egy kapcsolat elején, hogy tetszeni fog-e a férfinak?

Figyelt kérdés
Nem csak testrész hanem adottság is lehet a válasz

2020. máj. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kinézetem miatt nem aggódok, különösen nincs vele problémám. Inkább azom szoktam izgulni hogy, hogy fogok teljesíteni.
2020. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

A popólukam. Ezt igazából tartós kapcsolatban sem szívesen mutogatom, illetve csak nagyon ritkán - pl kutyapózban is csak akkor "merek" szexelni, ha frissen borotválkoztam és zuhanyoztam, a 69 meg legfeljebb csak ittas állapotban jöhet szóba, de kizárólag ugyanezen feltételek mellett. Mert zavar a tudat, hogy a partnerem láthatja- és ez csak a látvány, ha még szagolhatná is, na az mindennek a teteje lenne, akkor részemről ott érne véget az együttlét (és potenciálisan a kapcsolat is, ha neki erre ráadásul igénye volna- olvasom itt is, hogy sokan szeretik a barátnőjük fenekét nyalogatni, velük pl biztos nem lennénk jó páros).


Ezt leszámítva kb bármimet bármikor nagyon szívesen villantom a páromnak, ha éppen olyanom van ismeretleneknek is, nem vagyok szégyenlős egyáltalán.

2020. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mit sziktál villantani, és hogyan, utolsó? :)
2020. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A melleim miatt izgulok mindig, mert lógós. Amúgy nem zavar annyira a testem, olyan vagyok amilyen.
2020. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem is a mellem zavar, mert lóg, szeretem, ha marad a melltartó.
2020. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs tökéletes testem (van olyan?), de ki vagyok vele békülve.

Nem jelent nagy áldozatot meztelenre vetkőznöm, mert amióta emlékszem, mindig nudira jártunk a családdal.

Meglehetősen nagyok a melleim, így azok mindig a figyelem központjába kerülnek, akár fel vagyok öltözve, akár nem.

Attól nem félek, hogy nem fog tetszeni.

2020. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a fenekemmel vagyok a legkevésbé kibékülve. Formás, de pici(rajta vagyok az edzésén).


22L

2020. máj. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A testem nagyjából ok, a gondok nyaktól felfelé kezdődnek nálam :D

Kampós az orrom, hegyes az állam, nagy a szám, kicsit se nőies az arcom.


Amúgy nem vagyok szégyellős, nudi vagy textil mentes szauna nem hoz zavarba. A férfiak sokkal inkább zavarba jönnek, amikor levetkőzök.

25N

2020. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A bőröm. Régen nagyon durván aknés volt a hátam, vállam, mellkasom. Tele van hegekkel és sajnos még most is előfordulnak pattanások. Eddig egy srác se panaszkodott rá, de engem zavar. :(
2020. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!