Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lány a lábfétist...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a lábfétist tolerálja, sőt az ezzel kapcsolatos vágyakat kielégíti a kapcsolatban az nagy szám?

Figyelt kérdés
Menekülni szoktak a lányok emiatt? Nekem nagyon úgy jön le. Ha igen, akkor miért? Mármint mégsem olyan, mint egy pedofília stb. Szerintem egyáltalán nem durva fétis ez. Lányként kérdezem.

2020. máj. 24. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak addig jár a szájuk, amíg valaki nem kényezteti a lábacskáikat és rá nem jönnek hogy nem is olyan fujfuj élmény.
2020. máj. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én hagyom, hogy a párom kiélje magát a lábaimmal. Simogatja, tapogatja, zoknin keresztül szagolgatja a talpam, stb. Egyáltalán nem tud lázba hozni, egyszerűen nem értem, hogy ez neki miért jó, kicsit fárasztó és undi is szerintem, de ha neki ez jól esik, csinálja csak...
2020. máj. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is, amíg nincs kipróbálja, addig megy a fúj, majd utána a szemérmes: "Nekem mégis tetszik". (F)
2020. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha a lány sok mindenre nyitott akk nem nagy szám, de ha csak pár dolog izgatja, és a pasi kedvéért belemegy ebbe akk nagy szám.

L

2020. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem körülbelül a lányok fele fogadja ezt el és még kevesebb része élvezi is.
2020. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
élvezi alatt mit lehet érteni?
2020. máj. 24. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagy szám. Az általános hozzáállás az, hogy ez egy undi dolog. Egyik legkínosabb élményem volt, amikor még gimnáziumban tetszett anno egy lány, pont nyár volt, papucsban volt, a lábai is gyönyörűek voltak, és valahogy szóbajött a téma, valaki mással beszélgetett róla a társaságban, és kijelentette, hogy ez egy mennyire undorító dolog szerinte. Ott kicsit szarul éreztem magam :D


Nekem eddig a háromból egyetlen barátnőm volt (és ő van most is), aki nemhogy tolerálta, de kérés nélkül is csinálja, nem különösebben élvezi, de nem is utálja. Az előző kettő közül egy hallani sem akart róla, a másik tolerálta, de csak nagyon erőltetve.

2020. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!