Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik szexuális segédeszközt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szexuális segédeszközt érdemes megvenni prosztata masszázshoz?

Figyelt kérdés

1. Dildó Vibrátor, ami folyamatosan mozog is, 4-5 irányú mozgást tud(teleszkópos), fűthető, és 7000Ft.

Link: [link]


2. Szex-gép az olcsóbb árketegóriában, 20.000Ft-30.000Ft.

Link: [link]

Persze szexgépből sok fajta van, ez csak 1 példa volt, mivel EU raktáras, így ennek az ára nem lesz több a kiírtnál.

De mindenképpen 35ezer lenne a max, ha a szexgépre kerülne a választás.

A Dildó lenne a racionális választás,de egyszer kipróbálnék már egy szexgépet is.

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. máj. 24. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezettem prosztata izgatók. Ha csak az lenne a cél, hogy azt izgassa, akkor azt vennék. A szexgép sima dildóval van, a dildó pedig nem konkrétan a prosztatát izgatja, az feszít belülről. Annyi hogy nem neked kell a sima dildót lovagolni vagy magadban mozgatni.
2020. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ömm nem ertem hogy egy műbráner hogyan tudná a fa$zod maszírozni. De ha az a kerdés hogy a 2 belinkelt cucc közül melyik a jobb akkor a véleményem: neked kell eldöntened hogy hajlandó vagye többet fizetni azért hogy ne neked kelljen mozgatni a dildot.
2020. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második a prosztata az nem a fasz a prosztata belül van így csak a végbeleden kerezmsztül tudod izgatni
2020. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem prosztata izgató.
2020. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tényleges prosztata izgatót választanék, ha ez a célod vele.

Én ilyet használok, viszont ki kell tapasztalni, hogy neked melyik programra a jó.

[link]

2020. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az Aneros prosztatadildó a legjobb a prosztatamasszázshoz.
2020. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezt a fajta prosztata vibrátort találtam, a vélemények alapján jó, és kellemes a mozgása is: [link]

Jelenleg egy ilyenem van, viszont kipróbálnék egy kicsit ficánkolósabb, erősebb fajtát is, mert ennek a végében van csak egy rezgő patron: [link]

2020. máj. 25. 14:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!