Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szokták elszorítani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták elszorítani, megkötni a heréjüket az emberek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, nekem érzékeny alapból is, nem is nagyon szeretem ha nyalogatják. Ettől szerintem ki lennék teljesen.
2020. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más érzés úgy a maszti, meg valahogy az élvezés is erősebb. Persze ezt lehet csak beképzelem :D de mindenesetre élvezetet nyújt és azért csinálom.
2020. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha megköti valaki, akkor nem okoz gondot elélvezéskor? Nekem olyankor feljebb húzódnak a golyszik, van hogy a vége felé ha elhúzom teljesen felmennek a hasfalba. Ha megköti valaki, akkor nem tud mozogni. Ez nem okozhat eü. problémát.
2020. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Más oka is van. Az egész here megfeszül, a mellékherék részben fedetté válnak, vagyis sokkal extrémebb hatásokat is ki lehet bírni, ha nem lötyögve éri valami behatás. Próbáld meg az ujjaddal megpöccinteni kicsit erősebben a herédet laza állapotban, majd próbáld meg úgy, hogy egyik markoddal körbefogod és megszorítod, hogy feszüljön mindkét golyód, majd így is pöccintsd meg. Meglátod, hogy utóbbi mennyire elviselhető, az előző meg mennyire fájdalmas.
2020. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt még elképzelni se tudom:D

Minek kötné meg valaki? Vagy 4es, miért pöckölgetné valaki a heréjét?:D

Nem hangzikt úl egészségesnek ez az egész..:/

2020. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Én is erre gondoltam, azért kérdeztem. Nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet benne jó, vagy hogy okoz-e vmit, hiszen mégis csak elszorítod.
2020. máj. 24. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Létezik olyan "technika", hogy ejakuláció előtt elszorítják a pénisz tövénél a csövet, így a sperma nem lövell ki... fogamzásgátló módszernek szánták, persze nem túl hatékony... Deee ez egy 10-15 másodperces kézzel rászorítás, nem több, és nem a herére, hanem apénisz tövére. Egybéknt ilyen esetben az ondó a húgyhólyagban köt ki, ami elvileg nem vészes, csak a pisilés sokáig nehézkesebben megy utána:D
2020. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Vannak, akiknek nem elég, hogy csak simogatják a heréjét, néhány ember ingerküszöbe egészen más szintre emelkedett. Ezért létezik a taposó fétis is pl. Az elkötés egységessé, masszívabbá teszi az egész here szerekezetét, így lehet vele játszadozni lazábban is. Tehát ha elszorítod, és valaki megtapsikolja a tenyerével, azt hidd el sokkal kevésbé fogod érezni, mint amikor nincs elszorítva. Kivétel az, amikor magától is összezsugorodik, mert pl. hidegebb van. Olyankor te is érzed, hogy sokkal masszívabb a szerkezete, mintha kevésbé lenne érzékeny. De gondolj arra, amikor dögmeleg van, és az egész lötyög, akkor a legérzékenyebb. Én nem szoktam elkötni, csak így a markommal próbáltam ki, mert kíváncsi voltam, hogy miben más. Hát abban, hogy sokkal érzéketlenebb kisebb-nagyobb behatásoknál ha teljesen megfeszül, mint amikor lötyög.
2020. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez annyira nem elterjedt szerintem.
2020. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!