Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki nevezhető fethisisztanak? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldrockboy kérdése:

Ki nevezhető fethisisztanak? Sokan gondoljátok annak magatokat?

Figyelt kérdés
Lányok ,fiúk hozzászólasai várom

2020. máj. 25. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, a medical dolgok izgatnak, főleg a szív vizsgálata. F
2020. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal csaj fetisiszta vagyok, főleg ha tapasztalatlan az indít be a legjobban. 40F
2020. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én fetisiszta vagyok gyerekkorom óta,ez nalam született dolog,nem tehetek ellene semmit,privatban beszélek rólamide nem irom ki
2020. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok,pasi,ne irkaljatok pasik,csak csajok
2020. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ki nevezhető fethisisztanak?"


[link]

+ még pár kisebb fétis


"Sokan gondoljátok annak magatokat?"


Én magamat igen.

(Csaj vagyok)

2020. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
1, Szerintem az, aki nem tud meglenni a fétisének a tárgya nélkül, szükséges számára a napi töltet, hogy találkozzon vele valamilyen formában; 2, Engem sokáig érdekelt a lábfétises dolgok, de nemrég jöttem rá, hogy az életben nem lesz kapcsolatom, akkor a mi a francért fordítok erre annyi energiát, így egy ideje nem foglalkozom vele. /F/
2020. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lorba ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ha van egy tárgy, konkrét dolog, ami bármilyen erotikus mentes helyzetben is felizgat szexuálisan, valamint, nem tudod huzamosan nélkülözni, rendszeresen rád tör a vágy, hogy annak segítségével juss el a csúcsra, akkor nagy valószínűséggel fétisről van szó.


Én is fetisisztának tartom magam. Kiskorom óta velem van egy fixáció, ami nélkül valóban csak nagyon ritkán állok neki az örömszerzésnek. Mindig is az életem küldetése volt, hogy megismerjek lányokat, akiket, ha nem is olyan szinten, mint engem, de valamennyire izgat, érdekel a fétisem. Az eredmény elkeserítő, pedig semmi extra az én esetem. Átérzem a 6-os válaszoló helyzetét, elég nehéz így csajozni.


Üdv, F36

2020. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Mielőtt megint megkérdezné valaki privátban, hogy mi a fétisem:


A linkelt képről:

-transformation

-monsters/aliens

-futa

-females dominating

-females submitting

-males dominating

-males submitting


De ezekből is inkább az első 2.

2020. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!