Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ájulásig szexelés csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájulásig szexelés csak a pasik fantáziájában, vágyaiban létezik, vagy van olyan nő, aki tényleg átélt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Ha volt ilyen, akkor inkább kellemetlen vagy emlékezetes élmény?

Mivel sikerült kiváltani?

20L



2020. máj. 26. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mondjuk pasi vagyok, de volt ilyen élményem egy lánnyal. Tényleg elájult a hosszas szex alatt. Nem volt kellemes élmény egyikünknek sem. Nem erre játszottunk, hanem hogy minél hosszabb legyen a szex. Én nagyon megijedtem és ő is.
2020. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Kinek mi az igénye, mik a vágyai, tehát mit élvez nagyon.

Voltam olyan csajjal, aki totál önkivületi állapotba került attól, hogy jól kinyaltam, de olyan is volt aki imádod szopni, és közben csikló izgatással, elvittem "csodaországba" 😳🤭

Tehát relatív a szitu.

2020. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ájulásig még nem, de olyan hogy zsongott a feje vagy nem tudott lábra állni már többször is előfordult
2020. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ájulás nem volt, de már a közelében jártam, zsibbadt a fejem és rám jött egy sírógörcs. Nagyon furcsa élmény volt.

N

2020. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ájulás közeli állapotba lehet kerülni. Nekem már volt olyan lány partnerem akinek konkrétan felakadt a szeme,és láttam rajta,hogy teljesen elkészült. Csak vonaglott és nem is ezen a világon volt. Igazából azt tettem vele amit csak akartam,teljesen át adta magát nekem. Ezt az állapotot csak úgy lehet elérni,ha nagyon komplex az izgatás,egyszerre több irányból közelítem az erogén zónákat. És egyszerűen elveszti a fonalat,szó szerint. Követhetetlenné válik számára a történet,csak egyik extázisból a másikba esik. Erre nagyon jó módszerek vannak. Az oldal nem alkalmas arra hogy most ez kifejthető lenne.
2020. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Hosszabb szexben ájuláshoz közeli már-már önkívületi állapotot sikerült már többször is elérnem. Nyalás, szex különböző pózokban, majd ami kiváltotta; anál közben a csikló izgatás. De szerintem ez abszolút egyén függő kit mi izgat, mit szeret a legjobban. 33F
2020. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Esetenként létező jelenség, de nem mindig éli meg kellemesen az aki a részese. Ahhoz hogy úgymond eszméletlenül jóóóóó legyen nem kell fizikailag elájulni.
2020. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Olyan volt már, hogy annyira kifulladtam, kimelegedtem és lefáradtan, hogy ha kicsit tovább csináljuk elájultam volna. Nem volt jó érzés.
2020. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5-ös válaszoló írta.

Volt ilyen pasim, aki ezt élvezte, ha annyira felhúz, hogy már mintha nem is ezen a világon lennék..

A vele való szex után sokszor voltak ilyen "idő kieséseim", hogy nem is tudtam visszaemlékezni, pontosan miket is csináltunk, mi hogy történt.

Nem voltam egészen magamnál.

De volt olyan is, hogy teljesen észnél voltam ugyan, de az ájulás határán voltam. Nagyon megszédültem, remegett a lábam, menni alig birtam.

Vigyázzon rá, aki ilyen pasit talál, mert nehezen pótolható!

2020. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk úgy szokta nevezni a párom, hogy "szédülős". Nem minden alaklommal jutott el odáig, de ha igen akkor tetszett neki.

Sajnos 3 éve meg egyáltalán nem mert egy tartós betegség miatt még a szex is megszünt...57/F

2020. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!