Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezzel mi a probléma (bi lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi a probléma (bi lány, hetero srác)?

Figyelt kérdés

Már az ismerkedésnél közölte a lány, hogy biszexuális. Kb. 1 évig nem volt más partnere a saját neméből. Utalt rá, hogy hiányzik neki, ekkor már együtt laktunk. Mondtam, hogy amíg lánnyal van, addig nem zavar. Volt is egy alkalom, de azt mondta, hogy ez így nem jó (talán bűntudata lehetett). Van egy barátnője, aki némi rábeszéléssel csatlakozna hozzánk, csináljuk hármasban. Itt kicsit elgondolkoztam, mi van ha majd 2 sráccal akar lenni, nem hinném, hogy menne. Mondta, hogy nem, nem kell másik, én és egy lány. Belementem. Vacsorára invitáltuk a "célszemélyt", könnyed italozás után igent mondott, de nem itt és most alapon. Az első alkalom előtt közölte a lány, hogy ez addig fog menni, míg nem lesz valakije, másrészt nem akar belerondítani a kapcsolatunkba, a testiségről szól a dolog. Ez ment kb. 1 évig, majd a lány közölte, hogy kilátásban van valami, tetszett neki a dolog, nagyon rendesek vagyunk, de ennyi (nem pénzért csinálta). Elkezdtünk alkalmi lányokat keresni, találtunk is olyat, aki mindkettőnknek megfelel. Mai napig visszajárunk hozzá. Ez kiderült a családban. Ne menjünk bele hogyan, ez van. Azóta nem látják szívesen a barátnőmet. Lassan 2 éve történt egy eset, mikor hazajöttünk egy bulira. Lényegében apám ráment részegen, csak távozás után merte szegénykém elmondani, hogy mi történt. Tudta, hogy szétkaptam volna. Nem túl jó a kapcsolatom az öreggel. Kedvesen kezdte, majd erőszakosabban.

Apai ágról minden rokon qrvázik rá, lehordja mindennek, Anyám egyedüli gyerek volt és elhunyt, mielőtt megismerhette volna a barátnőmet. Következő látogatás alkalmával öcsémnél szálltunk meg, az öreget meg sem látogattam. Öcsém és felesége teljesen elfogadják ezt. A sógornőm jó kapcsolatot ápol vele, gyakran beszélnek telefonon/neten, mikor ott voltunk legutóbb és a fél éves gyerekükkel bohóckodtunk, meg is jegyezte, hogy készülj, hamarosan a sajátoddal fogod ugyanezt csinálni. Mindenben segítek nekik, ők is nekünk. Emiatt őket is b@$...tatják.

Ez mi?

Mit tudok tenni, hogy legalább őket békén hagyják?

Nem akarunk problémát okozni nekik!


2020. máj. 27. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarra lefordítva van egy csajod akivel szeretitek egymást és hármmasoztok időnként - sz'tem te is tudod hogy elég sok pasi cserélne veled és akarnak ilyen párt magának :D (mármint hogy csak csaj szálljon be időnként 3.-nak).


Mindezen túllendülve, itt nem ez a lényeg. Hanem hogy a családod nem akarja elfogadni a párod (mindegy miért). Döntsd el mi a fontosabb, mond meg a családodnak hogy márpedig szereted és kész. Ha meg apád ilyen akkor meg szakítsd meg / minimalizáld vele a kapcsolatot.

2020. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Míg nem tudtak a dologról, teljesen normálisan kezelték a páromat. Ma már csak öcsémék maradtak. Ők is eléggé a határon vannak, úgy fogják végezni, mint mi. Ilyen jellegű támadások után engem már nem érdekel, sokszor nem is tudják, hogy otthon jártam egy hétvégére. Öcsémék viszont rendszeresen hívnak, jól érezzük magunkat. Érdekes módon a feleségének szülei semmi rosszat nem mondanak erről. Szeressük egymást az a lényeg, hogy hogyan tesszük ezt, az a mi dolgunk. Őket azt sem érdekelné, ha fiúval mennék oda, akkor sem változna semmi. Inkább öcsém feleségéért aggódom, valamiért nagyon próbál harcolni értünk. Ha így folytatódik, visszafordíthatatlan következménye lesz.

Ennyire számít a párom szexuális beállítottsága? Értelmesen nem lehet beszélni velük, azonnal veszekedésbe torkollik az egész, azaz ők próbálnak, de nem megyek bele. Igazából a nők vannak felcsattanva, a férfiak női utasításra semlegesek/távolságtartóak.

Megpróbáltak egymásnak ugrasztani öcsémmel, de sikertelen, nem is fordulnánk egymás ellen, ott tartunk, hogy felajánlották, hogy menjünk legközelebb mindhárman, hogy durranjon el az agyuk, persze a másik lányt rá kell venni, még nem tud a tervről, belemegy-e ilyenbe, az kérdés. Ezzel végképp elvágják magukat öcsémék is.

Én jól érzem magam így, párom is. Mégis a legközelebb álló embereknek szúrja ez a szemét és tesznek is ellene (1 kivétel).

Akinek van +18-as gyermeke, az hogyan viszonyulna ehhez? Mindegy milyen felállásban, de tiltanád? Harcolnál az ellen, hogy neki jó legyen?

2020. máj. 27. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy elmondtad, szerintem nem igazán szexualitás területén van baj apáddal, hanem úgy általában. Sajnálom, öreg.
2020. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!