Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Debrecenben havi 2-3prostituál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben havi 2-3prostituálttal eltoltott alkalmat tervezek a következő fél évben, tudtok valakit?

Figyelt kérdés

Prűd, és egyéb unalmas negatív megjegyzést engedjétek el nincs értelme

Mindenkinek vágya ez, van aki vállalja van aki nem



2020. máj. 27. 21:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
24%
Én csak azzal nem értek egyet, hogy te biztosra tudod, hogy mindenki erre vágyik. Ha te igen, nyugodtan, te dolgod. De szerintem aki tud, az inkább magának keres egyéjszakás kalandot, persze ehhez kell egy normális külső, meg lehet, hogy túl lusta vagy hozzá. Ha ilyen alacsonyan vannak az elvárásaid, az is sok mindent elárul. De ezek nem rám tartoznak, csak ne általánosítsunk már.
2020. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Prostizni a legolcsóbb!

Az érzelmek elmúlnak, kihunynak.

A prosti örök.

2020. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Felszines kapcsolatokat kialakíthatsz, talán lesz is belőle valamid

De sokáig az sem tart, mai világ már csak ilyen

Elviheted ide oda a partnered, vehetsz neki ezt azt, szeretitek egymást

Mindaddig míg véget nem ér

Akkor meg miértelme? Nekem csak testi kapcsolat kell, másra nem vágyok mostanában

2020. jún. 24. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!