Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan sok nőnek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan sok nőnek volt hármas, vagy négyes kalandja,vagy csak itt vannak az anonim trollok, aki fantáziálnak róla?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom, én amikor néha bekommentelem hogy elítélem a hármast még le is pontoznak. Úgy tűnik ez a normáis manapság. L
2020. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt hàrmasom. A legeslegjobb barátnőm és életem szerelme volt a másik kettő.

4egyesem nem volt nem lesz

2020. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem volt de csinalnam.💸
2020. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Aki egyszer résztvett többesben - és jól válogatta meg a résztvevőket(!) - annak maradandó élmény lesz, és máskor is részt fog venni benne!

Én legalábbis így vagyok vele: amíg nem voltam, addig pfujj, mert erkölcstelen - azóta meg a legjobb élményeim.

2020. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Azt hallottam a gruppensex-nél arra kell vigyázni, nehogy kimaradj belőle!
2020. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól hallottad, és fogadd meg!
2020. jún. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Addig nem tudhatod,mig ki nem próbálod. Csak pár ilyen volt,káááár ,hogy nem több.
2020. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hármasba min. egy db. nő szükséges.

Jobb esetben kettő.

Ez utóbbi esetben pont kétszer annyi nőnek van ilyen élménye, mint pasinak:)

2020. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
#8 maradi vagy. A modern elmélet szerint akár negyvenketten is részt vehetnek egy csoportos szexpartiban, úgy, hogy nincs két azonosnemű, sőt még férfi és nő sem a csoportban! :D
2020. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!