Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik szoktak randizni (netes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szoktak randizni (netes ismerkedés után), vagy alkalmit keresni, azoknak mennyire fontos az arc az első benyomásnál?

Figyelt kérdés
Én alkalmit nem kerestem soha, bár bevallom volt pár randim ami azzal végződött. De gyakran ismerkedem applikációkon, interneten, mivel nem sűrűn járogatok el ismerkedős helyekre, társaságba, stb. Gondolom érthető... Én csak azt figyeltem meg magamon, hogy engem például nagyon meg tud fogni egy helyes arc egy pasin. Ha az nem klappol (arcra nem szimpi), akkor tovább görgetek, keresgélek, és egyéb nem is érdekel. Ha pedig arcra úgy látom hogy az esetem, akkor képes vagyok minden mástól is eltekinteni. Pl ha macis, alacsony, nem egy Adonisz. Ha arcra szimpi akkor nekem már sármosnak tűnik egy férfi. Jó most lehetne vitatkozni arról, hogy mi számít szépnek és mi nem. Lehet amit más annak talál, nekem nem az, és amit sokan nem találnak annak, nekem igen. A lényeg hogy nekem ez, ami fontos. És kiváncsi vagyok másoknak mi, bárki véleményét várom kortól, nemtől, nemi identitástól függetlenül. Például kiváncsi vagyok, hogy a nőkön mit néztek meg először. Test, mellek, magasság, alkat, vagy náluk is fontos az arc? Férfiak esetében mások, a többiek itt? Várok minden választ, minél többet, gyertek dumáljuk ki magunkat!

2020. máj. 29. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is először az arc, aztán a többi. Belső is fontos!
2020. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

számít az arc is, de én általában csak beszélgetek, nem ismerkedem, de ha valakivel nagyon passzolnak a vágyak, vagy izgalmas a partner, akkor elkezdhet érdekelni


számít az arc, de nem feltétlen a tökéletes arcot keresem


F

2020. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Fontos a szimpatikus arc, de a belső fontosabb. Sokszor csalódtam már a kedves arcban.
2020. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az arc a legfontosabb, ha melle jo az alkata az +

Ha atlagos az arca es jo az alakata akkor nekem mar átlag feletti

De lehet bármilyen jo testalkata, stílusa, szemelyisege ha nem tetszik az arca akkor veszett ugy

2020. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknél az arc, a tekintet, a szemek a legfontosabbak - az utal a személyiségre, a kisugárzásra. A farokkép annyiban fontos, hogy ha azt küldesz akkor azonnal kioffolnak.
2020. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!