Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet? Több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet? Több lent

Figyelt kérdés

Volt egy csúnya felfázásom felszedtem egy antibiotikumkúrát.

Az antibiotikum kurára rá 3 napra nagyon sárga lett a vizeletem és nagyon "forró". Szerintetek mi lehet? Lehet csak olyat ettem? Vagy az hogy ritkán wc-zek?(mert ritkán szoktam) Vagy a felfázás "utóhatása"? Vagy ez tök normál? Alapból szokott lenni néha velem ilyen. És ez lehet e kezelni HÁZILAG? Ha igen mivel?



2020. máj. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak mondtad ezt? Nem ártana, nehogykomolyabb vesebaj legyen belőle. Ha sötétebb, sűrűbb a vizeleted, mindenképp igyál sokat. Napi minimum 2liter, hogy átmossa a vesét, hólyagot. Segít a felfázás és további fertőzések elmulasztásában. Ételtől nem valószínű ilyen tünet.
2020. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús hogy azért lehet, mert ritkán jársz wc-re. Kevés folyadékot iszol és koncentrálódik a vizeleted+ a szaga is sokkal erősebb lesz, kevesebb vízbe választódik ki ugyanannyi bomlástermék.

Sok folyadékot fogyassz!

2020. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!