Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolat vagy szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat vagy szexualitás megélése?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, közel 10 éve. Voltak szünetek, de az évek nagy részében együtt voltunk.

A lány az elején még benne volt több dologban, kipróbáltunk ezt-azt, aztán csökkent a mennyiség és a minőség is. Jelenleg ott tartunk, hogy én kipróbálnék még dolgokat, ő viszont nem és elzárkózik mindentől. Szóval, nekem egyre laposabb az egész.

Fiatal vagyok még, de azért a fiatalságom nagy részében vele voltam. Kicsit úgy érzem, mintha kimaradtak volna dolgok az életemből és ezt ő most sem segítene bepótolni. És nekem elég fontos a szex, nagy az étvágyam.

Viszont a szexet leszámítva rendben vannak a dolgok. Ennyi idő után is rengeteget nevetünk és szinte teljesen kiismertük egymást. Akár 1-2 perc alatt is feltudjuk dobni a másikat és hasonlók.


Ha egy tőlem független ember tenné fel a kérdést, akkor rávágnám, hogy szakítson. Viszont ismerem magam és tudom, hogy nehéz eset vagyok. Szexre találnék lányt, a szakításoknál voltam más lányokkal is. Viszont nem hiszem, hogy találnék olyat, akivel mindenhogy passzolok, vele pedig már sok dologban igen.


Szóval, egyrészt ott vannak azok a fránya érzelmek, másrészt a vágyak. Mit választanátok, volt valaki hasonló helyzetben?



2020. máj. 30. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

én beleszaladtam 1-2 "betegebb vágyba", nem bántam meg a dolgot, volt ami komoly kapcsolatban történt meg ami végül véget ért


ha a bakancs listádon nincs olyan amihez szakítanod kell, vagy megcsalnod, akkor a komolyban is nagyon sokra rávehető még a partner


a mostani partnereddel is rengeteget megélhettek, főleg ha megerősítitek a köteléket

2020. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, amihez szakítani kéne vagy megcsalnom. Ami ebbe a kategóriába csúszhat, az a hármas. Régebben volt róla szó, hogy kipróbálná, mert bizonyos alkatú lányok tetszettek neki, de ez az egész elhalt.

A bakancslistámon lenne pár extrémebb is. Volt olyan, amire nagyon jó lehetőségünk lett volna, de nemet mondott. És így van olyan is, ami már nem igazán tud teljesülni.

Szóval, részéről úgy érzem, hogy ő jól elvan az átlagos és kevesebb szexel, mert még olyan apróságokat sem tesz a kedvemért, hogy valami szexibb ruhát felvegyen.

2020. máj. 30. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos egyénfüggő. 😔 Hiába akarsz új dolgokat kipróbálni ha neki nincs kedve hozzá akkor nem lehet vele mit kezdeni. Mi is minden őrültséget kipróbáltunk aztán amikor jött az első gyerek azóta ezek a dolgok háttérbe szorultak. Szerető, vagy elfogadás...
2020. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az is beleférne a hármasba, hogy másik fiú legyen a harmadik?

Nem mindenkinél válik be a hármas, van, aki számára elviselhetetlen, hogy a párja valaki mással (is) élvezze a szexet.

2020. máj. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez hosszú távon így nem mehet és nem is fog menni. Szerintem ezt mond el neki is, hogy tisztán lásson.
2020. máj. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval, előbb utóbb ez probléma lesz.
2020. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!