Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a szüzesség elvesztésétő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szüzesség elvesztésétől? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és még mindig szűz. Van egy srác aki nekem nagyon tetszik és szívesen lefeküdnék vele és állítólag én is tetszek neki.

Ami zavar engem az az hogy félek, hogy ereklye ként tekintene rám és utána elhagyna, ezért szeretném kapcsolatban elveszíteni, de ha vele adódna egy alkalom kihasználnám(nem így ismertem meg de azért bennem motoszkál ez az érzés)


Csak egy gond van. Zavar hogy a mellkasom/a hátam és a felkarom kicsit pattanásos. Félek hogy elundorodna tőlem a pattanások miatt. Meg hogy nem tetszene neki a testem mert narancsbőrös a fenekem És a combom.



2020. máj. 30. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mikor lefekszel vele,csináljátok sötétben és meg van oldva.
2020. máj. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Azt a tárgyat, dolgot, amihez erős pozitív emlékek fűződnek, ezért tisztelet, áhitat övezi, ereklyének nevezzük. Leggyakrabbak a vallási ereklyék, de lehetnek személyesek is.

Trófeának nevezzük az elejtett vad valamilyen darabját, amelyet a vadász megtart emlékbe, de átvitt értelemben magát a vadat is.

Ismerkedj meg azzal a fiúval, és ha nem tévedsz és valóban tetszel neki, járjatok, és majd eljuttok oda is, hogy lefeküdjetek. Mindenki aggódik, hogy a teste elég kivánatos-e, de általában fölöslegesen. Akivel vannak érzelmek, azt nem zavarják a pattanások, se a narancsbőr.

2020. máj. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőmnek is az, de számomra ő ettől még egy istennő.


Az hogy trófeának tekint-e (az ereklye nagyon más 🤣🤣) tök független a párkapcsolati státusztól, sokkal inkább a srác személyisége+nőkhöz való viszonya.


Ha rendes, akkor rendes lesz veled kapcsolatban vagy se.

Ha fąsz, akkor tökmindegy hogy a barátnője/haverja/felesége vagy vagy se, akkor is paraszt mert ez az ő hozzáállása amit te nem fogsz megvátoztatni.

2020. máj. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, ossze kevertem a kettot (ereklyet meg a trofeat)

Tudom csak ah:( mondtak hogy ne fujjam fel a szuzesseg kerdese dolgot mert nem extra. Odaig el is jutottam hogy nem egy nagy dolog, de attol meg felek mert nem szep a borom.

Es mar nagyon elszeretnem vesziteni a szuzessegemet, foleg ezzel a fiuval

2020. máj. 30. 13:03
 5/7 1Léna ***** válasza:
40%

A szex kipróbálása az nem egyenlő azzal, hogy elmegyek bobozni, mert még sosem próbáltam.

Ha bátorság próbát akarsz menj el egy felnőt kalandparkba.

A félelmeid azt mutatják, hogy nem egy belsőséges szeretet kapcsolatban vagy, és nem ismered kellően a szexualitás veszélyeit. Inkább csak egy elfogadási vágy, vagy valamilyen versenyszellem motivál arra, hogy elveszítsd azt ami értékessé tesz. Ami egy lány saját személyiségét is őrzi. Ami megkülömbözteti, másoktól, amitől egyedi nő lehet, nem egy a tucatból.

2020. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

@1Léna, olvastam amit írtál, az első fele még így oké, de ez neharagudj de mi?



"Inkább csak egy elfogadási vágy, vagy valamilyen versenyszellem motivál arra, hogy elveszítsd azt ami értékessé tesz. Ami egy lány saját személyiségét is őrzi. Ami megkülömbözteti, másoktól, amitől egyedi nő lehet, nem egy a tucatból"


Elveszítsd ami értékessé tesz?! Személyiségét is őrzi?


Hát ezen én tíz perce szakadok, hogy sikerült eljutni ehhez a gondolatisághoz? Azért ehhez nagyon sokat kell szívni. Figyeled, úgy kezdi, hogy a szüzességed nem csak az egyetlen emberi érték benned (szimpla szexizmus, ezt megszoktuk ezen a szemétdombon), hanem a személyiséged is (galaxybrain level)??? Ezt így hogy? Magyarázzátok már el lécci.


És mi az hogy "ez az ami megkülönbözteti a többi nőtől?"

Van egy csomó ember aki nem szexel, de ha lefekszel valakivel azonnal megkülönböztethetetlen leszel bárki mástól. 😂😂😂😂😂

2020. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deflohelp ***** válasza:
100%

Menj el a kiszemelt fiúval uszodába vagy strandra.

Ha ott látott már és melletted marad, az megerősítheti az önbizalmadat.

2020. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!