Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom ezek után szeretkezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezek után szeretkezni a barátommal. Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Kérlej,ha tudtok llyan szexuálpszichológust, akinek kifejezetten az alábbi probléma a szakterülete,vagy közé tartozik,írjátok meg a nevét.


Tegnapelőtt a barátom sokadszorra betette a fenekembe anélkül,hogy előzetesen rákérdezett volna. Nem akarta kihúzni a könyörgésem ellenére sem, nem is húzta, inkább megfordított,hogy úgy kevésbé fog fájni. Valahogy ott abbahagytam a tiltakozást, inkább beleegyeztem,hogy hamarabb vége legyen. (Tehát innentől nem erőszak,mert a végén kénytelen-kelletlen megköttetett a konzenzus,hogy előtt véget érjen). Úgy éreztem,így előbb vége lesz,hamarabb szabadulok, mert nem nagyon akaródzott neki kivenni.


Megint óvszer és mindenféle ujjal való tágítás,síkosító és nyál nélkül tette be, mindenféle figyelmeztetés nélkül. Ez legalább a nyolcadik ilyen alkalom volt. Sokkot kaptam, és most kezdek ráeszmélni, hogy azon kívül,hogy fél év alatt sosem érdekelte,van-e orgazmusom(nem is izgatta a csiklómat soha,egyetlen alkalommal sem), ezek után nem tudok hozzáérni, mert a gondolat fellibbenésére is elfog a döbbenet és a páni félelem. Ha a csütörtök estére gondolok,megbénít a mélyeől

feltörő félelem.


Kérlek benneteket,segítsetek,melyik szexuálpszichológus tudna nekem segítséget nyújtani,akár budapesti,akár vidéki magánrendelésen. Az ár nem számít,de jó lenne,ha egy hónapon belül bejutnék hozzá. Hálásan köszönöm!



2020. máj. 30. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után miért nem dobtad a p.csába? De most őszintén?
2020. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérlek áruljátok már el (ha nem kamu kérdés) az ilyen csávóknak miért jut nő, a normálisaknak meg miért nem??? Mert minél többet olvasom ezt az oldalt annál jobban egyértelműsődik, hogy ez kell a nőknek. Verő, önző, kisajátító, komplexusos, agresszív pasi. Értem én hogy szerelem, meg amikor megismerted még normális volt ... nem akkor sem volt az csak elrejtette. És itt követed el a hibát, hogy te magadat hibáztatod, mert ehhez nem pszichológus kell, hanem hogy ez a fiú (mert nem férfi) jó messzire elkerüljön téged.
2020. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoltam már egyszer ennél a kérdésnél, viszont elkövettem egy hibát. Nem gondoltam át a kérdést. Az egy dolog, hogy nem fogod fel, hogy ez már erőszaknak számít, de azon kívül több dolog is van, ami arra mutathat, hogy ez nem igaz történet.

"Megint óvszer és mindenféle ujjal való tágítás, síkosító és nyál nélkül tette be, figyelmeztetés nélkül"

Egyrészt, mindenféle tágítás nélkül nem éppen könnyű oda betenni a péniszt, ráadásul síkosítás nélkül a pasinak is eléggé tud fájni, mivel egy száraz felületről beszélünk.

Másrészt, a történetből arra következtetek, hogy te sem készültél rá, hogy anál lesz, így elég kockázatos lenne a pasinak oda betenni óvszer nélkül, mert aki járt biosz órákra, az tudja, hogy ott mennyi baktérium van.

Azt meg különösen nem értem, hogyha már ez a sokadik alkalom volt, akkor mért nem volt nálad bármi amivel meg tudod védeni magad.

2020. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azt szexuális erőszak, azon belül erőszakos nemi közösülés. Bűncselekmény, ami két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Jó lenne azt hinni, hogy ez egy kamu kérdést. Ha nem, akkor Neked valóban nagyon nagy szükséged van terápiás segítségre - akár szexuálpszichológusra, akár egy nagyon jó pszichológusra, aki tud neked segíteni abban, hogy az önértékeléseden, egészséges önbecsüléseden dolgozz.


Ha ez rendben lenne, az első alkalommal, miután megerőszakolt análisan, minimum kirúgtad volna a barátodat, és valószínűleg fel is jelentetted volna.


Megrázó azt olvasni, hogy te az általad leírtak után vele maradtál, és eltűrted, hogy megtegye veled másodszor, harmadszor és mára sokadszor.


Megkérdezhetem, hogy olyan családi mintát láttál magad előtt, olyan párkapcsolati mintát látva nőttél fel, ahol a fizikai és érzelmi bántalmazás az élet része volt?


Ezt fogadtad el természetesnek? Ezért fogadod el, hogy valaki semmibe vegye az érzéseidet és a tested feletti önrendelkezés jogát?


Válaszolnál őszintén arra a kérdésre, hogy ha te lennél a barátodhoz képest fizikai erőfölényben, vagy más módon olyan helyzetet tudnál teremteni, hogy kiszolgáltatottá, védekezésre képtelenné tedd - mondjuk azzal, hogy álmában megkötözöd, - és ezek után egy műpénisszel vagy felcsatolható pénisszel análisan megerőszakolnád, a könyörgésére sem hagynád abba, akkor ő mit tenne veled ezek után?


Ha ez megtörténne, lenne esélyed megtenni vele második alkalommal?


Lenne esélyed megtenni vele sokadik alkalommal?


Szerinted ő mit tenne veled az legelső alkalom után, amikor anális erőszakot követsz el rajta?


Mi az, ami téged mellette tartott az első alkalom után, amikor téged megerőszakolt?


[link]

2020. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a barátod, hanem egy vadbarom, akit megtűrsz magad mellett. Minek is?
2020. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért jutottál el a nyolcadik alkalomig? Ez egyébként konkrétan nemi erőszak, bűncselekmény.
2020. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!