Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sex csak sötétben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex csak sötétben?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ha párom csak sötétben hajlandó a sexre? Maximum bugyi pólóig vetkőzik előttem le, nem érhetet hasához egyáltalán és még pár testrészéhez. Nem szereti ha ujjazák nyalják, vad sexet akar de sex közben nem szereti ha arréb van húzva vagy haja húzva. Illetve ha nem ál fel nekem kb 1 percen belül el is megy a kedve tőle.

#szex #sötét #szégyenlősség #Meztelen nem láthatom
2020. máj. 30. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Valószínűleg tele van komplexusokkal. Beszélj vele erről.
2020. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

ha ilyen csajom lenne, akkor megpróbálnám vele megbeszélni a dolgokat, ha nem lehet fejlődni ilyen téren, akkor tuti lecserélném

én ennél jóval többre vágyom

2020. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

beszéljetek

lahet, hogy valami rossz élmény, segíts neki feloldani ezt

2020. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Fura a csajod, az tuti
2020. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem! Nem normális! Beszéljetek erről átlagos párokkal!

A szex teljesen meztelenül normális!

2020. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mindenképpen. Mond el neki hogy te szereted a testét és nincs vele semmi problémád. Illetve mesélje el hogy mi a baj, mi miatt vannak benne ezek a gátlások.
2020. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos, gátlásos, komplexusos. Biztos vagyok benne, hogy lehet rajta javítani, csak rá kell szánni az időt, őszintén beszélgetni vele. Hasonló helyzetben szerintem én kezdenék neki mesélni arról, hogy nekem milyen gátlásaim vannak, vagy voltak, és akkor már ő sem fogja annyira kellemetlennek érezni, ha beszél a sajátjairól. Ha pedig elkezdett beszélni, már meg is tette az első lépést ezeknek a leküzdésére.
2020. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon furcsa. De ha erőlteted, attól csak rosszabb lesz.

Nincs valami traumája? Zaklatás, megszégyenítés gyerekként?

2020. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem fura ez. Nekem is volt olyan barátnőm, aki csak sötétben érezte jól magát ilyen helyzetben. Egyszerűen nem volt megbarátkozva magával, a sötétséget pedig egyfajta biztonságnak érezte. Bátorítani kell, dicsérni, és főképp szeretni, őszintén, és akkor majd oldódik.
2020. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se kellene ilyen nő 😱 bugyi, póló, nincs nyalás meg semmi? Akkor mi értelme az egésznek?
2020. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!