Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egyszerre több prostituáltn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerre több prostituáltnak is fizetünk a szolgáltatásért, akkor lehetséges magán-orgiát tartani?

Figyelt kérdés

Tök komoly kérdés, most fogalmazódott meg bennem :D

Nem, nem a válaszokra akarom kiverni.

18/L (aki nem hiszi, járjon utána)



2020. máj. 31. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell velük egyeztetni (főleg ha leszbizniük is kell). Akik eleve egy brancsban vannak, könnyebben belemennek, mint ha te válogatod őket össze. De ha jó vagy logisztikában, meg lehet szervzni. :)
2020. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát.. az orgia lnéyege, hogy sokan vannak ott és szexelnek. Ha felébrelsz egy tömeget és szexelteted őket, akkor valóban, tudsz orgiát rendezni:D

Nem egészen értem mi a kérdés ezen:D


Viszont ez a "aki nem hiszi járjon utána" eléggé felhívásnak tűnik keringőre:D jó páros egy ilyen fura kérdéssel:D

2020. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából az "aki nem hiszi járjon utána" egy magyar népmesék utalás, túl sokat néztem mostanában 😂
2020. máj. 31. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velük kell megbeszélni. Ha bele is mennek, akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.
2020. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyanoknál érdemes először próbálkozni akik eleve vállalnak többest

Meg ha együtt dolgoznak egy lakásban hirdetnek akkor biztos vállalják


De idegen egymást nem is ismerő prostikat külön külön egy helyre szervezni elég nehéz lenne


Anno én is úgy voltam hogy az egyiknél szexeltem majd utána átmentem a másikhoz ő meg orálisan még egyszer kielégített, de ott előtte meg volt beszélve hogy fél óra ott és mehetek át hozzá

2020. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de előre meg kell beszélni. Amire készülni kell, hogy nem érkezik mindegyik percre pontosan - viszont aki már megérkezett az azonnal ketyegteti az órát, illetve feláras lesz a történet. Leginkább azok a lányok vállalják be, akik eleve "legénybúcsúra is", "többes" és hasonló dolgokat vállalnak.

A legegyszerűbb, ha megkérdezed a prostit tud-e még magával hozni más lányokat (a többség tud, csak rátesz még pár ezrest, hogy ő maga is keressen rajtuk a kiközvetítéssel).

2020. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!