Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ennyire érzékeny a nyakam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire érzékeny a nyakam?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha valaki egy picit is hozzáér (mondjuk egy ujjal pár másodpercig), akkor 10 percig bizsereg a bőröm ott.. Tudom hogy a nyak erogén zóna, de lehetséges, hogy nekem extrán érzékeny lenne? És lehet ellene valamit tenni? Nagyon figyelek rá mindig, hogy senki ne érjen véletlen se hozzám ott, mert olyankor nagyon szétcsúszok.. elejtem a kezemben levő dolgokat, megbotlok és persze a többiek néznek ilyenkor engem bénának:/

2020. jún. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a jó oldalát is :D max ennyit tehetsz

Nyakadhoz amúgy miért érné csak úgy valaki hozzá?

2020. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És élvezetes mikor hozzáérnek, vagy inkább kellemetlen? Mert ha élvezetes akkor imkabb örülj neki, több boldogsagot okoz majd mint amennyi hatranya lehet esetleg ha nyilvan helyen történik, viszont ha kellemetlen akkor menj el egy dokihoz (bőrgyógyász vagy méginkább neurológus)
2020. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kellemetlen, csak úgy érzem ez túl bensőséges dolog ahhoz, amit kivált belőlem ha hozzám érnek ott..:/ Mintha egy intim terület lenne kb😅

Uh nálam nagyon sokan nyúlnak véletlen a nyakamhoz..😂 Pl meg akarja az egyik barátnőm a fülbevalóm nézni, valaki befonja a hajam, szimplán csak véletlen belenyúlnak.. Ráadásul hosszú nyakam van, szóval nagyobb eséllyel érnek oda..

2020. jún. 1. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen érzékeny, még ha csak lehelet is éri, már attól tiszta libabőr.
2020. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
iiigen!😂 ugyan ez.. és neked van valami praktikád ellene?:/
2020. jún. 1. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én csak élvezem, és várom az újabb ingereket. Tudom, hogy az egyik fő erogén zónám. Te is add át magad neki. :)

4.

2020. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!