Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet baj ebből a későbbiekben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ebből a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de rengetegszer szoktam kielégíteni magamat. Azt vettem azonban észre, hogy hiába dugom fel az ujjamat és úgy izgatom magam, akkor sem tudok elélvezni, gyakran pedig nem is nedvesedek annyira. Az egyetlen mód, hogy elélvezzek, az, hogyha a csiklómat (is) izgatom. Később ez együttlétnél lehet baj? Mondjuk, hogy egy pasival sem fogok tudni máshogyan elélvezni.

2020. jún. 2. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szoksz túl erős ingerekhez és nem sérted fel magadat, mindig ügyelsz a tisztaságra, akkor nem lesz gond jó eséllyel :)
2020. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, sőt! Pont ez a maszturbáció haszna, előnye (azon túl, hogy jó), felfedezed, megismered a tested, reakcióidat, hogy neked mi a jó, hogy tudsz elélvezni, ellazulni.

A nők többsége csak a csikló közvetlen ingerlésével tud eljutni a csúcsra, ez teljesen normális. Élő szexnél is ingerlődik a csiklód, s a valódi partner "élménye" hozzáad annyit hogy élvezni fogod (ha jó a partner). Utána megkérded a partnered hogy juttasson el téged is a csúcsra, vagy "közben" simogassa ott is.

2020. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez gondot fog okozni.
2020. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból lehet baj, ha megszoksz egy adott típusú ingert (pl. én tini koromban mindig párnával masztiztam, és eltelt egy idő, ameddig ráhangolódtam egy fiú érintésére).
2020. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!